Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek lehet valamiféle negatív...

Ennek lehet valamiféle negatív hatása egy kisgyerekre nézve?

Figyelt kérdés
Apukámnak nagyon... élénk a szexuális fantáziája, szóval egész nap azt hallgatjuk otthon, ahogyan ilyenekről beszél anyukámnak. Elmondja, mit csinálna, de teljességgel szabadon, nyíltan, hangosan, nem célozgat. Anyukám hiába mondja neki, hogy ezt ne a gyerekek előtt, nem érdekli. Egy-két ilyen mondat még elviselhető, de egy idő után már nekem is elegem van abból, hogy egész nap ezt hallgatom. Nem zavar, ha anyukámék szexuális életet élnek, az ő dolguk, de egy idő után az étvágyam is elmegy. Ez nem tudom, hogy emiatt van-e, de ha fiúkkal ismerkedek évente egyszer, már rögtön az elején kellemetlenül érzem magam, megijedek, nehogy csak a szexre kelljek nekik. Akárhányszor csak változtatni akarok rajta, tovább akarok lépni, mindig eszembe jut apa és az, hogy nehogy ilyen sráccal ismerkedjek. Ez mondjuk az én szempontomból már annyira nem lényeg, csak a helyzetet szerettem volna leírni. Az érdekel, hogy van egy 7 éves kishúgom, neki ez nem okoz valamiféle lelki problémát? Nem tudom, hogy tudja-e, apa miről beszél egész nap, de szerintem ilyen idősen nem kéne még, hogy ilyen részeletesen tisztában legyen valaki a szexszel. Apukámmal nem szívesen beszélget, lehet, hogy ezért? 18L

2016. júl. 10. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez elég durva. Édesanyád nem szól rá ezért? Elég primitív, közönséges lény lehet az apád. Ezzel neked is sokat árt, a kishúgod még nem fogja fel igazán, de amint serdülni kezd, neki is épp ilyen kellemetlen lesz, mint neked, és tényleg komoly frusztrációhoz vezet az ilyen viselkedés. Egy szájra puszi, egy ölelés, simogatás, egy"szeretlek" oké, de gyerekek előtt semmi több.
2016. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
szia, én kiskorú vagyok és én is többet hallottam erről a témáról mint kéne és én azóta egyeltalán nem tudok ránézni egy fiúra se, ha a közelembe jönnek akkor felfordul tőlük a gyomrom (12 éves vagyok) csak én nem a szüleimtől hallottam erről .. de őszintén szólva ha apumtól hallottam volna én sem nagyon állnék szóba, sőt kerülném őt
2016. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet negatív hatása, 7 évesen a mai világban sajnos már fel fogják,ha nem is teljesen de értenek belőle pár dolgot. Ez akkor lesz igazán kelletlen majd ha a 7 éves hugod és barátnői közt felmerül a csókolózás,sex téma....és esetleg a tanár fülébe jut majd ez a beszélgetés.



Bár csúnya szokás ha egy gyerek megszólja a szüleit de lehet ez a te életedben elnezheto lenne. Pirits rá apukadra, hogy ez a téma maradjon a hálószobában de ne mielottunk kéne ezt megbeszélni főleg nem a nap 24 órájában ezt hallgatni,ez neked kellemetlen.

Sőt a hugod 7 évesen túl felvilágosítótt lesz!!!

2016. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Anyád a gyenge. Nekem a férjem ilyet csinálna a gyerekek előtt, a fogát kiütném az biztos. Nem a bordélyházban van, hanem otthon, ahol kellemes családi légkörnek kellene lenni. Az hogy 4 szem közt mit csinálnak, hogy beszélnek egymással a szüleid, csak rájuk tartozik, de ez már beteges, hogy a gyerekek előtt apád így viselkedik.
2016. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tökéletesen igaza van az előttem szólónak
2016. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából saját magad leírtad,rád is negatívn hatott ez ,a fejlődésedre. Mert ez miatt reagász így mikor ismerkedsz.A szülők viselkedése a gyermekek fejlődésre kihat nagyon is.
2016. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel.

És igen, igazat adok 6-osnak: amit magadról írtál kérdező, az is bizonyítja, hogy RÁD (18 évesen) is rossz hatással van. Nem bízol meg a fiúkban, attól félsz, hogy csak a szexre kellesz neki.

2016. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andi80018 ***** válasza:
Ezt nem hiszem el, hogy ennyi beteg, aberrált ember létezik, akiknek gyereket is csinálnak. Az apád egy full beteg agyú, ostoba pali. Nem is értem, anyád hogy bírja mellette. Olyan lelki sérültek lesztek/vagytok, ami durván kihathat az életetekre, párkapcsolatotokra. Úgy szájon verném, hogy nem kelne ki az asztal alól, az biztos. Anyád nem gondolja, hogy ez mennyire nagy probléma, vagy mi?
2016. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!