Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen időközönként szoktál...

Milyen időközönként szoktál találkozni a rokonaiddal?

Figyelt kérdés

Szülőkkel, nagyszülőkkel, testvérekkel, unokatestvérekkel, nagybácsival, nagynénivel, stb.

Főleg olyanokat kérdezek, akik már elköltöztek otthonról.


2016. júl. 21. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor találkozunk, mert legtöbbet, még arcról sem ismerem. Így, lehetséges, hogy találkozunk utcán, boltba, stb, csak én nem tudok róla.
2016. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lánytesómmal sokszor. A szüleimhez 2 hetente. A többi rokonon nem érdekel.
2016. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyuékkal 1-2 hetente, tesóm nincs, a többiek nem érdekelnek.
2016. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szülőkkel, nagyszülővel (már csak egyikük él) évente egyszer.


Testvérem nincs, unokatestvérekkel és egyéb rokonokkal pedig egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, utoljára kb 15 éve láthattam őket.


Nyomós oka van annak, hogy nem vagyunk szoros család, de én nem bánom, a barátaim százszor inkább a családom, mint azok az emberek, akik között fel kellett nőnöm.

2016. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

28 vagyok, 22 éves korom óta Siófokon élek, a szüleim és nagyszüleim Nyíregyházán ( itt is nőttem fel ), szóval elég messze. 1 testvérem van, ő Pesten lakik.

A tesómmal viszonylag gyakran találkozok mert gyakran járok fel Pestre, vagyis havonta 1-2 alkalommal, ilyenkor mindig találkozok vele.

A szüleimmel kapcsolatban úgy alakult ki a "szokás" hogy évente 3 szor megyek el hozzájuk Nyíregyre látogatóba, anyukám szülinapján (április), apukám szülinapján (szeptember) valamint karácsonykor, ilyenkor megyek nagyszülőkhöz is.

Valamint nyáron ők jönnek el hozzám ált. 1 hétre ide Siófokra a Balatonhoz.

Többi rokonommal nem tartom a kapcsolatot.

2016. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!