Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérjem a mostohatestvéremet...

Megkérjem a mostohatestvéremet ezek után, hogy jöjjön értünk? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel lejöttünk a Balatonhoz csütörtökön, hétfőn mennénk haza. Viszont nem igazán gondoltam át ezt az egész "jöjjünk kocsival a Balatonhoz" dolgot... Apa ideadta az autóját, amit könnyű vezetni, van benne minden, de így is volt pár necces pillanatunk már és én nem merek hazavezetni, mert ma is nekitolattam egy fának, tegnap meg egy autónak mentünk neki. Ráadásul most nem is Pestig kéne mennünk, hanem Szegedig, mert az egyik barátnőmnek ott lakik a barátja és őt elvisszük hozzá, de kb. már attól elfáradtam, hogy lejöttünk a Balatonhoz, pedig már százszor megtettem ezt az utat, de úgy még soha, hogy én vezettem. Ha még a GPS-t is figyelnem kell, szerintem megőszülök Szegedig. Ezért a barátnőim mondták, hogy kérjem meg a mostohatesómat, hogy az egyik haverjával jöjjenek le autóval és így ő haza tudná vinni ezt az autót, nem kéne vezetnem. De ez olyan ciki, mert én erősködtem, hogy tudok ennyit vezetni, meg hogy csak a hülye nem képes menni ezzel a kocsival. Ráadásul a mostohatesómmal elég feszült a kapcsolatunk mostanában és baromi kellemetlen lenne, ha megalázkodva megkérném (amit amúgy sosem teszek) és ő meg nemet mondana. De ő, meg a haverjai folyton kocsikáznak, szóval simán lejöhetnének és ő normálisan is vezet, bár kicsit gyorsan, de nem kéne végigizgulnom az utat. Szóval mellette biztonságban érzem magam.

Csak ugye mostanában kicsit hullámvölgyes volt a kapcsolatunk, meg nem is igen szóltam hozzá...

De azt meg nem akarom, hogy apa, vagy anyáék megtudják.


2016. aug. 6. 17:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%

Én a helyedben megpróbálnék levezetni. Másképp nem lehet rutinod, csak úgy, ha gyakorlod! Legfeljebb többször álltok meg pihenni, nem mész gyorsan.


Hidd el, minden rutinos sofőrnek voltak első hosszabb útjai.

2016. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia! Végül is miben maradtatok? Már elmúlt hétfő.
2016. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!