Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesómat mindenki kihasználja...

A tesómat mindenki kihasználja, hülyének nézi (? )

Figyelt kérdés

A báttyám 20 éves, mióta megvan a jogsija mindenki hülyének nézi és őt hívják fuvarba mivel ugy vannak vele hogy neki nem kell pénzt adni neki nem kell tankolni...

Anya mindig veszekszik hogy miért ültet te mindenkit az autóba , miközben mikor nekünk nem volt minket nem vitt senki sehova!!

Mindenki csak akkor jön hozzá ha kell valami vagy ha fuvwrozni kell

Amugy nem keresi fel senki beszélgetni vagy valami....

Rendesen szégyellem hogy a testvérem.

Szerintetek?


2016. aug. 7. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
"Anyámat" kihasználja lejmoló "barátai". Hiában szóltam(mások is)többször kihasználják őt.Ő(anyám) felháborodott ez hazugság amit mondunk, irigyek vagyunk.Mert neki van igazi őszinte barátai(lejmoló barátai). :-(
2016. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azok,akik kérik hogy vigye őket,ők tudnak vezetni?És van kocsijuk?


Szerintem mondja meg a bátyád mindenkinek hogy nem fog mindenkit vinni,nem ezért lett jogsija,és mondja meg azt is hogy korábban őt se vitte senki (mondjuk ez akkor érvényes ha azoknak volt kocsijuk,mert ha nem volt,akkor nem igazán jó érv)

De azt is megmondhatja hogy lehet hogy nekik (ezeknek az ismerősöknek) nem kerül pénzébe,de neki idejébe kerül és azért nem szánhatja rá az egész napját hogy fuvarozzon.


Talán az sem lenne szemétség ha a bátyád olykor pénzt kérne.Ha van olyan aki állandóan vele viteti magát,vagy ha valaki jó nagy távolságot akar menni..pl. másik városba

,az már szerintem túllépi a "szívesség" kategóriát.

És persze meg lehet mondani az ilyeneknek,hogy menjenek busszal,vonattal,vagy ami van.


Ezt te is elmondhatod a bátyádnak de végül majd neki kell mindezt megcsinálni.


Esetleg még annyit tehetsz,ha esetleg a bátyád mégsem változtat,hogy te magad mondod meg azoknak az embereknek hogy ne nézzék hülyének a bátyádat,és ne hívják többé fuvarozni.

Mivel azt írod hogy másért fel se keresik,nem jönnek hozzá beszélgetni sem,ezek nem igazi barátai,így nyugodtan "el lehet veszíteni" őket ha megsértődnének.

Bár nem lehet hogy találkozik velük barátként is,csak nem látod mert nem vagy ott?

2016. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ha lányokról van szó késő esti hazamentelnél rendes dolog hoyg nem hagyja őket az utcán.

Hát nehéz eset.

De honnan tudod hogy olyankor nem beszélgetnek Vele?

Vagy egyébként milyen viszonyban vannak?

2016. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem èn is meg szoktam kérni a barátaimat, hogy segítsenek fuvarban ha kell valami, de én kifizetem a benzinpénzt és én is segítek ha nekik kell valami.

Nem lehet, hogy a bátyádnak is kifizetik? Honnan tudod, hogy nem keresik ezt leszámítva? Nyilván nem számol be mindig h a Kis Pisti hívta, hogy hogy van, akinek a múltkor el kellett vinni valamit kocsival...

2016. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egész nap itthon ül, senkivel nem csak kifagassak ha valamit tudni akarnak. Mocskos falu
2016. aug. 7. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Kocsi kié? Ki állja a benzint? Ha ez mind a szülők költsége akkor ne engedjék a tesód vezetni.
2016. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!