Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynátok hogy a gyerekek...

Hagynátok hogy a gyerekek beleszóljanak?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok 20 éve. A 20 év alatt annyi fájdalmat kaptam lelkileg a férjemtől hogy kiábrándultam belőle./Nem iszik, józanbolond/ szavakkal ütött és próbált irányitani, szerette ha úgy történnek a dolgok ahogy ő akarja. Nekem elegem lett ráadásul találtam is egy normálisnak tűnő pasit akiért elgondolkodtam a váláson viszont a gyerekeim megfenyegettek ha elválunk nem fognak velem jönni -apjukkal mennek- úgy megharagudnak rám! Most ott a kérdés hogy elválok és gyerekeim nem tartanak velem vagy élem tovább a férjemmel a gyerekeimért ezt a szeretet nélküli életet!
2016. aug. 11. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Hány évesek a gyerekek?
2016. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Talán a gyerekeidnek nem a válással van bajuk, hanem az új pasival. Alig hiszem, hogy akarnának egy idegen emberrel együtt élni. Neked sem biztos, hogy jó döntés lenne.

Ha nem bírod a férjeddel, akkor válj, de ne legyen pasid. Akkor talán a gyerekek sem elleneznék.

2016. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Ne hagyd magad zsarolni!
2016. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Én a gyerek helyzetében vagyok. Többször kértem őket, hogy váljanak el, elegem van az ütköző szerepéből. Egyetemre mentem kollégiumba, alig telt el egy kis idő írt az öcsém, hogy nem tudja mit csináljon már elege van a szülőkből. Ahogy elmentem rázúdult az összes hülyeség.


Csodálom, hogy a gyerekek élvezik azt a helyzetet.


Ha szülőként lennék egy rossz kapcsolatban válnék. Ha a gyerekek zsarolnának az sem érdekelne. Bár arra kíváncsi lennék apuka őket mennyire tartja sakkban.

2016. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd tönkre magad, fontosak a gyerekek, de magadra is gondolnod kell. Próbáld velük megbeszélni. Nyilván sokkolta őket a dolog, azért reagáltak ilyen radikálisan. De kizártnak tartom, hogy nekik ne lenne fontos a te boldogságod. Nem csak egy út létezik, és biztos, hogy nincs tökéletes. De ne éld le életed hátralévő részét boldogtalanul. Csak aztán nehogy a másik pasiból is kiábrándulj majd idővel. Én mondjuk akkor már az egyedülléttől sem félnék, de nem jó tönkremenni lelkileg valaki mellett.
2016. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
19 és 14 evesek
2016. aug. 11. 20:30
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

Igazunk van vadidegen ember miatt otthagyod az apjukat

Ok maradjanak te majd fizetsz

2016. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

A legtöbb nő "öregségére" bolondul meg!

Jön a kackiás bajszú, szép beszédű Don Padrafos, és rögtön dobja a lökött nő az egész családját, egy-két kósza numeráért.

A "józanbolond" férjbe, meg könnyű hibát találni.

Mert a kérdező az teljesen hibátlan. Mindössze félrek.uuur időnként.

2016. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
14 és 19 éves gyerekek mellett én az új életet választanám, mert neked is csak ez az egy van, jogod van boldognak lenni. Aztán, ha emiatt nem állnak veled szóba többet, akkor nem emiatt van, máshol gyökerezik a baj. A gyerekek nem soká kirepülnek, te meg ott maradnál egy boldogtalan, rossz kapcsolatban, mert az új ember sem vár rád ítéletnapig.
2016. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Talán előbb a férjeddel, gyermekeid apjával ülj le beszélni. Mondd el neki, mi bánt téged, beszélgessetek magatokról, a gyerekekről, munkáról, tervezzetek valamit közösen. Talán neki is egy kis kibillenés kell a fásult napjaiból, és neked is kell egy jó lelkizés!
2016. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!