Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya szerint nem kellene...

Anya szerint nem kellene szakmunkásokkal kezdenem, de mégis kinézett egy autószerelő srácot nekem. Mire véljem?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok. Az elején mondom, hogy nem a foglalkozása / munkája alapján ítélem meg az embereket.


Korábban egy szobafestő - mázoló és tapétázó srác 'csapta a szelet' nekem, de rájöttem, hogy nem ő az igazi (nem a munkája miatt, nem éreztem a 'kémiát', stb). Amikor anya tudomást szerzett a srácról és a foglalkozásáról, sokåig mondta, hogy nem kellene 'ilyenekkel kezdenem'.


Nem olyan régen sunyi módon elvitt magával, amikor az autóért mentünk egy műhelybe. Előadta kicsikét magát és bemutatott a szerelő srácnak, akit évek óta ismer, a szüleivel együtt. Azóta azt fújja, hogy milyen aranyos fiú, jelöljem be Facebook-on, hátha lesz valami... Nekem nem úgy tűnt, mintha bármire vevő lenne a srác, de lehet, hogy csak azért, mert anya is ott volt (meg apám is).


Mondtam anyának, hogy ezzel teljesen ellent mond magának, mire letudta egy 'nem baj az'zal...


Normális ez így?



2016. aug. 20. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Levelezzünk, 29 éves, egyedülálló diplomás férfi vagyok.
2016. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

Nézd, bár nekem segítettek volna így párt találni a szüleim, mint neked (első válaszoló vagyok). szerintem normális lehet, semmi rosszat nem látok benne, ha a szüleid bemutatnak szerintük rendes fiúknak. Végül úgyis te döntesz.


Régen a bálokba is elkísérték a szülők lányaikat! Máshogy nem is lehetett nekik elmenni.

2016. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Személy szerint idegel ha kerítenek össze akarnak hozni mással , ezt közölném . Magánügyed kivel találkozol milyen az igényes satöbbi , ezt is végérvényesen lezárnám .
2016. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

Ma nagyon vad dolgok vannak, mert nagyon felgyorsult a világ, a személyes kapcsolatok nagyon felértékelődtek.


Sajnos az én szüleim egyetlen rendes lányos családot sem ismernek, de ismerőseik sincsenek, sehova nem járnak el (OK, idősek, ez érthető).

2016. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Emberek, oszoljunk - az 1-es után - nincs itt semmiféle látnivaló.
2016. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
26 éves vagyok, és 13 voltam mikor anya bemutatott a feleségemnek, bár nem így szánta de utólag nagyon örül neki. Szerintem adj egy esélyt a srácnak.
2016. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
1-es vagyok.: Nagyon félénk lány lehetsz, mert egyszer visszaírtál, de úgy látom többet nem akarsz, pedig 50%, hogy azonos város mellett élünk!
2016. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
elment aludni, ne nyaggasd 1-es, türelemmel, kedvesen
2016. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2%

8.: Ha elmentél aludni, jó, hogy nem ír vissza, hiszen alszik...


Elvesztem a türelmem és én is elalszom.

2016. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Anyukád buta és felszínes, te pedig legyél egy kicsit önállóbb...
2016. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!