Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztanyám leszólt, a párom...

Keresztanyám leszólt, a párom kioszotta. Midenki utál 'mindenkit'. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nagyszüleimnél maradt véletlenül a pénztárcám (a táskámba borult a vizem, ki kellett pakolnom belőle). Mama (anyai nagyszülő) felhívott, hogy ha időm engedi, menjek majd be érte, tudjam, hogy nála van, nem hagytam el.


A párommal ma délután mentünk be érte, munka után. Keresztanyám (anya testvére) is mamánál volt. Nem maradtunk sokáig, de keresztanyám hozta a formáját. Félvállról, pakolászás közben csak ennyit modott (felém sem nézett) 'nem is értem, hogy lehet valaki ennyire felelőtlen, szétszórt. Megérdemelné, hogy elhagyja a tárcáját'.


Nem foglalkoztam vele, mert csak magát minősíti. A párom nem volt túl jó kedvében és visszaszólt neki. Egyáltalán nem bántóan, intelligens módon, frappánsat 'modott oda' neki. Keresztanyám nem túl szép dolgokat vágott a fejéhez (hozzáteszem jogtalanul).


Mama kioszott mindenkit, majd elzavart mindenkit.


Normális ez így?



2016. szept. 7. 20:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%
Neked nincs szád? Ott kellett volna leállítani a párodat NEKED, hogy majd te megvéded magad, ne szóljon már rá a rokonaidra a tulajdon házukban!
2016. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ne szóljon neki, hagyja. Csak keresztanyám részéről nem ez volt az első
2016. szept. 7. 20:16
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Az gyanús, hogy csak azt nem írod le, mit is mondott a párod.
2016. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Ígyvan szószerint elkellene mondanod mit vágott a fejéhez és mi ( mint legfelsőbb bíróság) megállapítjuk ki megy a börtönbe.
2016. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Annyit mondott csupán a párom, hogy 'előbb a saját portád előtt sepregess, ne a másén, van bőven mit eltakarítanod'


Majd a keresztanyám azzal jött, hogy szálljon le a magas lóról, nem kell ott Istent játszani, nem a kórházban van.


Erre a párom mégidegesebb lett...

2016. szept. 7. 20:31
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ez minden, csak nem intelligens, de frappánsnak se mondanám.

Teljesen jogosan zavartak el utána.

2016. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
64%

első, ott csak a mama volt otthon, szóval ez nem nyert. Én se szólnék be a páromnak, ha már volt olyan rendes, és megvédett a jogtalan bántástól.

De valóban jó lenne ha leírnád, mi történt pontosan

2016. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon színvonalasak vagytok.
2016. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem olvastam át a 'kifejtést'. Szóval mondtam, neki, hogy ne szóljon neki. Én sem értettem vele egyet 100%-ig. A frappáns, intellienst pedig vegyétek úgy, hogy nincs ott :)
2016. szept. 7. 20:36
 10/33 anonim ***** válasza:
46%
A keresztanyád semmi sértőt nem mondott, és még igaza is volt. Erre a párod tuskó módon beszólt neki? Ez nem intelligens, nem frappáns, hanem tahó célozgatás valamire, aminek köze nincs ahhoz, amit a keresztanyád megjegyzett...
2016. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!