Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mertek olyan dolgot is megcsin...

Mertek olyan dolgot is megcsinálni a párotok, házastársatok előtt, amit máshol nem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyilván az ember máshogy viselkedik otthon, mert otthon nem kell viselkednie. Otthon egy bugyiban és egy pólóban mászkálok, mezitláb, nem teszem a szám elé a kezem, ha ásítok, nem aggódok azon, hogy hülyén áll a hajam, vagy hogy mi lesz, ha megizzadok, vagy ha ügyetlenkedem (ami mondjuk mások előtt is előfordul, de otthon nem zavar annyira).

Viszont nálam a nyitott ajtónál pisilés nem megy, a fürdés, zuhanyzás az igen...

És én nem hiszem, hogy engedem majd, hogy ott legyen a szülésnél, nem azért, mintha ki akarnám rekeszteni az élményből, hanem engem zavarna. Mondjuk még nem tartunk ott, és ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor persze átgondolom, de nem hiszem, hogy ragaszkodni fog...

2010. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Egy barátnőm ecsetelte egyszer, hogy a szomszédainak a lánya hazahozta a 32. vőlegényt bemutatni a családnak, mert hát ez most már tényleg komoly kapcsolat (4 hete ismerték meg egymást a fiatalok).

Ne vessetek meg, de jól elcsámcsogtunk az új udvarlón, mert ennek a lánynak 21 éves korára már volt 3 eljegyzése, olyan igazi, gyűrűvel, csinnadrattával, de mind pár hetes ismeretség után. (aztán újabb pár hét után fel is bontogatták a jegyességeket...)

Szóval a barátnőm nem tudta tűrtőztetni magát: Ez az XY (a lány) beszélget itt komoly kapcsolatról, mikor már úgy járkál az ékszerboltba, mint más a pékhez? Mit tudja ő, hogy milyen egy komoly kapcsolat... Majd ha finganak egymás előtt! Az már tényleg komoly kapcsolat!

És tényleg.... Én egyetértek.

2010. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze, folyton hullarészegre iszom magam, aztán okádok egy nagyot, amiben fetrengek, közben bepisilek és kakilok, amit aztán mindenhol szétkenek a testemen!! Ha ott a párom az nem zava, néha ő is beszáll, de idegenek előtt, vagy az utcán valahogy nem szoktam ezt csinálni, valahogy cink :S nem tudom miért ?! :/
2010. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!