Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétgyermek már védelmi rendsze...

Kétgyermek már védelmi rendszerben van akkor automatikusan harmadikat is beveszik függetlenül atól szülök megkérdezése nem számint és nem házasok csak apásig papirjuk van harmadikat is automatikusan beveszik rendszerbe?

Figyelt kérdés
sajnos szülök belekerültek ebbe ördögi körbe amiröl nem tehetnek hiábairtak jót róluk jóléti szogálat is semi be vette a gyámhivatal söt jogukról sem tájékoztaták öket csak egyszer kaptak jog erös határozatott amint már nem tudtak semint csinálni

#vercsi2012
2016. okt. 9. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ugató kutya legyek,ha ezt értem...
2016. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem tehetnek róla-ne ezt a rèszèt hagyjuk.

Nem,sajnos nem kerül be automatikusan a harmadik gyerek a gyermekvèdelmi rendszerbe, csak ha baj van körülötte is.

2016. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
görgess tovább vagy irj normáris választ,,,,,,te meg itélkez néz magadba jó!?
2016. okt. 9. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj helyesen, fogalmazz érthetően és folytathatnám tovább én is.
2016. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamba néztem-még egyik gyerekemet sem akarták elvenni...
2016. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

az újszülöteket ilyenkor már haza se engedik a korházból,

gondolom a körülmények nagyban nem változtak

megjegyzem amiből az intézeti ellátást fizetik simán a családot is lehetne támogatni

2016. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"megjegyzem amiből az intézeti ellátást fizetik simán a családot is lehetne támogatni"


Nem "fizetik", hanem fizetJÜK, többek közt te is. Halálom az ilyen "nem teszek be semmit a közösbe, de pottyantani tudok, ezért jár nekem az adófizetők pénze" ember, de az őket támogatók is. Ahelyett, hogy igyekezne visszaszerezni a gyerekeit, inkább pottyant helyettük újat...

2016. okt. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!