Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a barátom húgának a...

Gáz, ha a barátom húgának a ballagására nem veszek ajándékot, és virágot sem viszek?

Figyelt kérdés
:S
2010. ápr. 29. 17:05
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet hogy hülye ötletnek tűnik! De egyszer én is pénz szűkén voltam mert hát sok hülyeségre elköltöttem nah és barátnőmnek akkor lett meg a nyelvvizsgája mi ilyenekre veszünk egymásnak ajándékot de hát nem telet! Igy készittem egy adag muffint asszem kakaósat! Fogtam egy karton dobozt itt felénk a penniben mindig kint vannak egy kisebb kocka alakut hoztam onnan az ingyen volt becsomagoltam szép rózsaszin papirba 100 forint volt az újságárusnál és bele tette a muffinokat mellé tulipánt szedtem és ezzel a gyürt papirral annak a szárát is betekertem meg egy kis szalagot kötöttem rá! Nagyon örült neki a muffin finom volt a virág pedig szép és 100forintomba került! gondolom ilyen alap dolgok vannak otthon h liszt cukor kakaó stb! És egy adag muffinhoz nem is kell sok minden! Szerintem ez is jó lenne igy.
2010. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz főzni, vagy nincs kedved, akkor a szedett virág mellé készíthetsz jópofa kis power point bemutatót, amit vagy megírsz külön cd-re, ha van felesleges kéznél, vagy átküldheted neki e-mail-be.

Ha nincs 5leted, hogy mit írj a power pointba, nézz körül ballagási jókívánságok cím alatt itt a neten... másold be, tegyél bele jópofa képeket, időzítsd be és ennyi!


Szerintem ez kerül a legkevesebbe, és ha van cd-d megírhatod, ha meg még nyomtatód is akkor tudsz rá nyomtatni egy aranyos képet papírra, amit a cd elé teszel be...


sőt! Jut eszembe!!!! Ez pluszba még jobb:

Ha tudod, hová megy továbbtanulni, neten keress rá a fősulira/egyetemre, és nézd meg a tantárgyi tematikát, ha megvan akkor keress hozzá puskákat, amit a jövőben tud majd hasznosítani...és még hálálkodni is fog annak idején :))))


Ha meg nyelveket tanulna, már nyelvkönyveket is lehet "vadászni" a neten puskák helyett... a többi már csak a kreatívitásodon múlik :)))

2010. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó ötletek ezek a szedjen virágot dolog. Node, honnan tudjátok, hogy a csajszinak nem-e esik rosszul? Persze, nem az érték számít, meg hasonlók, de lehet, hogy ő nem örülne a csokornak. Sajnos ezt nem tudhatjátok..

Én a barátnőm ballagására olyat csináltam, hogy egy lapnak megégettem a szélét, írtam bele egy ballagási idézetet, csöppentettem rá viaszt, bele egy gomb lenyomata+egy piros fonal. (Így ki tudta tenni a falra). Tehát ilyet is csinálhatsz. És mellé a virág. De akkor ne keverd a virágokat (tuli+orgona), hanem csak az egyik. Igazából a tulipán lenne a legmegfelelőbb, de ha sokat kell utaznod, az sem olyan jó, mert hamar el kezd hervadni. Az orgona meg nem olyan túl jó ötlet. De ez a saját véleményem. Természetesen neked kell dönteni, én drukkolok! :) Majd írd meg, végül mit döntöttél :)

2010. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, sajnálom, hogy ennyi rossz indulatú választ kaptál:(

Én teljes mértékben megértelek, voltam már hasonló helyzetben, és tudtam, hogy a szüleimnek már szinte semmi pénzük, úgyhogy nem is mertem kérni tőlük, és nem azért, emrt már sokat kértem, sőt, éppen hogy egyáltalán nem vagyok követelőzős, szóval megértem, hogy miért nem akarsz tőlük kérni.

Már sok tippet kaptál, én nincs mit írjak, de ezt le szerettem volna írni:)

2010. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Még az utolsó vagyok...

Jut eszembe, van valamilyen hobbija gyöngyfűzés, rajzolás, akvarisztika, festés, üvegmatricázás, kreatív hobbi, deqopage...stb? Már ilyen témájú könyveket is tudsz szerezni neten keresztül....megírod cd-re odaadod neki...ha meg megvannak neki, legalább meglesz digitális formában is, arra az esetre, ha eltűnne a könyv... ha meg nem lesz mit néznie az egész nyáron :))) Letöltheted a kedvenc filmjét is, így legalább közelebb kerülhetsz a párodhoz és hozzá is egyúttal...


Ha tudod hogy mi a kedvenc állata (paci, bárány, cica, breki) varrhatsz neki aranyos dizájnos párnát, otthoni nem kellő darabokból... egy alap négyzetes párnahuzatot varrsz, kiválasztasz egy egyszerű állatfigurát, amit átmásolsz egy másik fajta szövetre, kivágod majd kézzel körbevarrva hozzávarrod az alaphoz, mielőtt végeznél, kitömöd vattával, így az állat figura kidomborodik... majd kitömöd a párnát és összevarrod! Ennyi! Vagy varrhatsz neki egy szövettáskát is a nyárra (strandtáska?), kereshetsz egyszerű szabásmintákat... és ráhímzed a becenevét.. ez még személyesebb is lenne... :))) egy régi farmer, amit már megkopott vagy amit már nem használtok, mert kicsi... és lőn egy dizájnos farmer tatyó...


Na kell még ötlet?


Remélem tudtam segíteni...

2010. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem eltartott, hanem diák. A kettő között óriási a különbség. Szóval kedves b@aromarcú válaszoló, gondolkodj mielőtt ilyen bődületes marhaságot írsz.
2010. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Juj, hát most beindult az ötlet lavina nálam...nem tudom abbahagyni :))))


Neten nézz utána, hogy hogyan lehet dobozt hajtogatni origami technikával...csinálj kb 9 kisebb dobozt, és mindegyikbe tegyél valamit, és írj mellé valamit...

pl:

1. keress vagy csinálj egy lóherét vagy patkót és írd mellé, hogy ezt azért kapod, hogy mindig szerencséd legyen

2. egy teafilter - hogy túléld a fősulin az éjszakázásokat...

3. egy pár szem bors-hogy tudjál mit törni mások orra alá...

4. kisebb tükör - hogy meglásd magadba a jót

....stb



Ui: elfelejtettem írni, hogy puskákat a puska.hu-ról tudsz majd letölteni :)

2010. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
...ja igen és ezt a 9 kis dobozt tedd bele egy nagyobb dobozba, amire ráírhatsz valami frappáns mondatot pl.: mielőtt kilépsz a nagy betűs életbe...
2010. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
19:17, ez tok jo otlet, en is megcsinalom majd vkinek:-))
2010. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

juj, és még ez is kimaradt:


Egyszer én is meg voltam szorulva, volt egy srác, akivel mindig sörözgettünk, anno...és akkoriban szakmai gyakorlaton kórházban voltam. Jött a szülinapja, meg voltam lőve.. aztán az egyik reggelen amikor készítettük elő a gyógyszereket, az egyik üres injekciós üveget (aminek gumis a teteje) elkértem, (ilyet: [link] lekapartam a matricát, majd szerkezetem rá és ki is nyomtattam egy arany ászokos papírt... majd ráragasztottam és injekciós tűvel feltöltöttem sörrel. Az üveget és egy fecskendőt általam készített fa dobozba tettem, aminek a front oldalára üveget ragasztottam. A háttérszöveg meg ez volt: végszükség esetére... Majd egy fakalapácsot készítettem tipliből és hurka pálcikából, amit egy darab régi fonállal rögzítettem, hogy mégiscsak eléggé elszánt legyen, hogy egy kisebb fadarabbal be tudja törni az üveget..XDDD


Nagyon örült neki, mert egyedi volt, és pont neki készült...

2010. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!