Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon durva,...

Szerintetek nagyon durva, hogy így beszóltam a barátnőm szüleinek? Minél hamarabb bocsánatot kéne kérnem?

Figyelt kérdés

A barátnőm bátyjai kezelhetetlenek. Egyébként már rég felnőttek, de még mindig otthon laknak. A barátnőm viszont tavaly hozzám költözött mert eladósodott a családja és kisebb lakásba kellett menniük. És ugye itt vagyok én, aki mondhatni jól keres és el tud tartani egy iskolás lányt. Nekem a pénzzel nincs is semmi gondom, mert végül is a barátnőm most már 18, van szakmája, dolgozgat iskola mellett. Engem az idegesít, hogy a szülei folyamatosan engem piszkálnak, hogy figyeljek már jobban oda erre a gyerekre, mert múltkor is 1-est, hozott haza, meg sokszor éjszaka posztolgat facera, miért nem szólok rá, hogy feküdjön le aludni??

Ez csak két példa, de folyamatosan ilyenekkel piszkálnak és már nagyon elegem van. Én befogadtam a lányukat, tulajdonképpen eltartom és arany élete van. De szerintem nekem nincs jogom megmondani neki, hogy mit csináljon. Szóval pár napja mikor már amúgy is nagyon ideges voltam sok minden miatt, a fejükhöz vágytam, hogy ne engem b*szogassanak már mindenért, eddig kellett volna megnevelniük a gyerekeiket és ne mást hibáztassanak, hogy nem sikerült. Úgy érzem elég durva voltam, de azért valamilyen szinten jogos nem?

23F


2016. nov. 20. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem jogos volt, én nem kérnék bocsánatot!

Egy 18 èvest már nem lehet nevelni...

2016. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%

Igen, durván beszóltál.

De bocsánatot ne kérj. :)

A leírtak alapján tán még rájuk is fért.

2016. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Alapjábanvéve igazad van. DE!!! " Én befogadtam a lányukat, tulajdonképpen eltartom és arany élete van." Azért arra utal, hogy valamit azért rosszul látsz. Nem a te barátnödröl van szo? Vagy te nem is akartsz együttélni vele? Csak BEFOGADTAD mint egy megtürt koldust?
2016. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Talán durva volt, de jogos. Én nem kérnék bocsánatot.
2016. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

A pasija vagy nem az apja, nem az a dolgod, hogy leülj vele leckézni meg időben ágyba tedd.

Ezt nekik kellett volna megtenni időben!


Most már felnőtt nő, azt csinál, amit akar.

2016. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Egyrész durván beszóltál nekik, másrészt el kellene döntened magadban, hogy azért fogadtad be a lányt, mert jó ember vagy, vagy amiatt hogy ezzel fényezd magad.

Furcsán beszélsz erről a helyzetről.

Némi önvizsgálat elkelne. Kicsit olyan vagy,. mit az egy könyvet olvasott ember, aki azt hiszi, mindent tud a világról, ő a megváltó Messiás és mindenkinek megmondja a tutit.

2016. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Ja, most látom, hogy te a pasija vagy.

Befogadtad? Frankón beszélsz a barátnődről.

Arany élete van nálad?

Én inkább sátorban aludnék a zimankóban, mit hogy egy ilyen taplónak természetben fizessek a "befogadásért".

2016. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

"Befogadtad? Frankón beszélsz a barátnődről. "


Miért? Talán nem? Nem szándékoztak összeköltözni, csak eladósodott a családja.


Kérdező, igazad volt, és ez még nem is volt annyira durva.

2016. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne kérj bocsánatot. Mindketten felnőttek vagytok, a barátja vagy és nem az apja, hogy takarodót fújj. Teljesen igazad van.
2016. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány elég kiszolgáltatott helyzetben van :(
2017. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!