Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak az anyukámnak anyák...

Mit írjak az anyukámnak anyák napjára? 12/L

Figyelt kérdés
Tizenkét éves vagyok,és ilyen kis levél szerű dolgot csinálnék neki,de nem tudom,hogy mit írjak rá neki.Kerestem verseket,de azok szerintem ilyen dedósak... Szóval valamelyen idézetre gondoltam,olyanra,ami illik is egy 12 éveshez... Tudtok ilyeneket?
2010. ápr. 30. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy a saját gondolataidnak örülne a legjobban. Ha a saját szavaiddal írnád le, hogy mit is jelent neked az édesanyád.

De azért küldök linkeket:

[link]

[link]

[link]

Ezeken nézz szét, szerintem vannak szépek.

2010. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hát már azért is megdicsérlek, hogy nem ilyen "tudjuk le egy csomag bon-bon-nal meg egy szál rózsával az anyák napját, oszt' jóvan!" típus vagy, mert nagyon sokat ismerek, akik ezt csinálják, legalábbis magyarországon naon sokan, szóval, sokkal jobb, hogy ilyen személyesebb ajándékot akarsz adni, de tényleg az nagyon ütne, ha te próbálnál írni, mert én most 16/f vagyok és 3 éve először, amikor gondoltam egyet és bolti ajándék helyett, inkább leültem és mondtam, hogy jó, most azért is, megpróbálok pár rímet kicsikarni magamból sikerült, és azóta anyukám minden ilyen ünnepre azt mondja, hogy a vers sokkal-de-sokkal jobb, mint a pénzért vett fürdősó meg barátai. én sem vagyok egy petőfi, de azért egy órát rászánok, akkor sikerül egy 6 versszakos/4 soros kis komplett versikét megfogalmazni, rímbeszedni szépen. Pl elmondok egy esetet, amire nem tudom, hogy büszke lehetek vagy inkább ássam el magamat, szóval amikor nagypapámnak volt a 80adik szülinapja, gondoltam, neki is megpróbálok egyet írni, ilyen kis versszakokba fogalmazva beletettem, pár történetét, amiket nekem mesélt (nagyon sokszor), amik között voltak szomorúak és viccesek is, meg ugy uccsó versszakba, hogy mennyire szeretem, meg hogy itt van nekünk. amikor anyámnak, akkor ő ott helyben sírvafakadt, és ugy nagy nehezen elmondta, hogy nagyon szép lett, aztán meg átölelt és ott sírt tovább, na képzeled hogy milyen fura lehetett nekem, nem tudtam mit csinálni. de a legdurvább ezután jött, amikor a nagypapám szülinapján először elolvasta és a végén egy könnycsepp végig gördült az arcán, pedig ő róla tudni kell, hogy egy jó hosszú katonaéletet átélt ember, szóval megedződött, nem gondoltam hogy őt is ennyire meghatja. na, akkor mentek bennem igazán fura érzések. szóval csak ajánlani tudom, hogy írj magadtól verset, még holnap délelőtt is van idő, én is azóta anyámnak mindig csinálok, de sztem ugy a nehezebb, ahogy én szoktam: még poénosan is megfogalmazni, téll viccesen, nem ilyen favicc szinten, csak az a problémám, hogy így 3 év után kezdek kifogyni az ötletekből, mert általában családdal történt dolgokkal, nyaralás, meg ilyenek, meg néha politikai élet, meg nagyvilágban történt dolgokról, de neked csak ajánlani tudom..... sokáig tartott leírni, minimum egy zöldkezet, lécci...:)
2011. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!