Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít egy hozzánk...

Miért idegesít egy hozzánk közel álló pár enyelgése?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy féltékeny vagyok, mert nekem nincs senkim. A barátommal 2,5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, ő 22F én 20L. Sokat vagyunk együtt, a hugának, akit amúgy nagyon kedvelek, van egy barátja kb egy éve. A lány gimis, a srác egyetemista. Alapból a srác is rendesnek tűnik, meg látszik, hogy szeretik egymást. De amikor a szemünk előtt enyelegnek, az nekem sok. Nem igazán szégyenlősek, nagy közönség előtt sem éreznek félelmet, simán csokóloznak egy kis fenékfogdosással egyetemben. Lehet, hogy csak simán más típusú páros, mint mi, de engem szemforgatóan tud idegesíteni néha a kapcsolatuk. Nem azt mondom, mi is van, hogy puszilgatjuk egymást, imádunk ölelkezni, de figyelembe vesszük, hogy hol vagyunk, közintézményben, közterületen, kettesben, vagy esetleg a család előtt.. Más barátnőim, más emberek kapcsolata miatt sose érzek így, mindig nagyon örülök nekik, és teljesen feldob, hogy ők is boldogok. Szerintetek miért van? Mit tehetnék?

2016. dec. 4. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
mert te ilyen konzervatív vagy. ki ilyen, ki olyan. Emiatt igazán felesleges volt egy kérdést kiírnod ide..
2016. dec. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ne aggódj, minden normális ember reakciója ez ha ilyet lát. Engem is idegesítene.


Szerintem ne törődj vele, egyszerűen ha nem tetszik ne nézz oda, vagy menj távolabb.

2016. dec. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Azért van, mert talpasparaszt büdös bunkókkal akadtál össze, akik gátlástalanok. Nincs semmi értékrendjük, és feltűnési viszketegségük van. Ezért.
2016. dec. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem veletek van a baj. nagyon illetlenek.
2016. dec. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

A húgod még kislány, a pasi viszont nem tanult illemet.


Mi is fel tudjuk falni egymást a párommal, kb. bármikor és bárhol, de utcán mások előtt max. egy gyors csók meg összebújás, és ennyi.

2016. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Lassan már az is prüdériának számít, ha kiakadsz, mert az utcán, a hosszú kabát "takarásában" kézimunkáznak. Fura amúgy, hogy a barátod kapott nevelést, a kiscsaj meg Maugli lett, akit bárhol, bárki szeme láttára meg lehet fogdosni, fel lehet izgatni.
2016. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindennek megvan a maga helye és ideje, szerintem is gáz dolog ország világ előtt enyelegni.
2016. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!