Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a jelenség mennyire gyakori...

Ez a jelenség mennyire gyakori családokban?

Figyelt kérdés
Szóvl most vagyok 16 és tegnap mondtam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok. Tök kiakadtak, de nem is ez a lényeg, hanem megtudtam, hogy a nálam 8 évvel idősebb bátyám aki már elköltözött egy ideje, szintén meleg. Nincs valami jó kapcsolatom vele, nem gyakran beszélünk, szal eléggé meglepett, de ha vissza gondolok milyen volt mikor még velünk élt...full egyértelmű. És a szüleink most tök kivanak akadva, h nem lesznek unokák blablabla...szóval mennyire gyakori, hogy egy családban akár többen testvérek szintén melegek?

2016. dec. 5. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Akár genetika, akár nevelés a melegség oka, a család értelemszerűen mindkét esetben a jelenség MELEGÁGYA. :)
2016. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
18%

Figyelj srác👊

Egyszer ezt úgy is közölni kellett a szüleiddel...

Egyebkent annyi hogy próbálj meg nyitott maradni a lányok iránt is👊

Lehet nem erted mit beszélek,szal irj privit nyugodtan👊

17/f

2016. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
66%
Szinta biztos h a genetika Is belejatszik a melegseg kialakulasaba, es ez a dolog anyai agon juthat tovabb, anyam most errol olvas konyvet (enmar elmondtam itthon) anyai agon a csalada van tobb "gyanus" ember is, olyan dolog h senki se beszel rola de mindenki tudja. szoval vegsosoron nem olyan ritka dolog. az egypeteju ikreknel 50% az esely h ugyanolyan vonzodasuak lesznek a gyerekek,ketpetejueknel meg 25% ha jol emlekszem a konyvben irtakra:) remelem segitettem valamennyit:)
2016. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
54%

Ismerősi körömben van olyan család, ahol a három testvérből (mindhárman srácok) kettő meleg. Úgyhogy szerintem azért előfordul ez. :)


26f m

2016. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, én is ezen gondolkodtam, hogy ugye vagy nevelés vagy genetika, de a bátyámat pl eléggé szigorúan nevelték, az én seggem meg kb mindig kiakarták nyalni :/ szal kb a 2 véglet...hát nem tudom, minden esetre érdekes.
2016. dec. 5. 22:45
 6/10 anonim válasza:
91%

Van két youtuber csávó is akik tesvérek és minkettő meleg

Rhodes Bros

Nagyon hottie-k :))

2016. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
50%
Érdekes helyzet. Furcsa, hogy nem voltatok jó viszonyban. Remélem, hogy javul köztetek a kapcsolat!
2016. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Én egypetéjű fiú ikerpárt ismerek, akik mind ketten melegek.
2016. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
80%

Én is meleg vok és még a családban 2 pasi 1 lány is...

Jól megvagyunk...

2016. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia, - barátaink iker gyerekei melegek, a Szûlök elfogadták! Mèg otthon laknak.
2020. nov. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!