Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt aki csak családi körben...

Volt aki csak családi körben ünnepelte a 18. születésnapját mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Nekem bulit szeretne szervezni pár rokonom, unokatesóm zenélne és kb mindenki meg lenne hívva rokon akit ismerek.


Barátaim nincsenek csak suliban haverok. Velük meg nem vagyok annyira jóban egyenlőre hogy meghívjam őket. És nem tudnak semminek örülni az unott fejüket meg nincs kedven nézni. (nem rég óta vagyunk jóban)


Barátom nincsen már.


Attól is félek csak egy kicsit fognak "velem foglalkozni" a rokonok aztán csapatokban lesznek mint mindig.



Ti hogy és kikkel ünnepeltétek a 18. szülinapotokat?

Gáz hogy nem lesznek ott barátaim?



17L



2016. dec. 20. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Igen, ritka gáz ásdd el magadat!
2016. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nem gáz énse tartottam meg... pedig akartam ha meg a rokonok csinálnak bulit ne hagyd ki! Próbálj ismerkedni :) 21/L
2016. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy gáz. Miért lenne az? Én sem tartottam barátokkal. Voltak/vannak barátaim, de nálunk valahogy nem volt ilyen.

Családdal megünnepeltük.

Nagyon szuper lesz neked a rokonokkal így! Érezd jól magad! :)

22L

2016. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én is családi körben ünnepeltem, mondjuk eleve karácsonykor van.
2016. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Semmi gaz abban, hogy a csaladdal unnepled. Ok itt lesznek jovore is, haverok nem biztos. Egy nagyobb tarsasagban normalis ha kis csoportokban beszelgetnek. Amugy ezert nem erdemes sokszor tul sok embert meghivni, ha nem tudsz odafigyelni rajuk, ha nem tudod osszetartani oket. Ez a te es a szuleid szerepe lenne. Amugy biztos csalad is unna a haverok unott fejet es forditva is igy lenne.
2016. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha zenes nagy bulirol van szo, akkor mit akarsz, mennyit foglalkozzanak veled? Egy kis csoport tud veled foglalkozni, de egy nagy, bulin? Szerintem itt mas bajod is van, a hozzaallasoddal. Epp hogy neked kell a vendegekkel foglalkozni, ha mar meg vannak hivva, ha mar eljonnek.
2016. dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne ünnepelnél a családoddal? Én szüleimmel, tesómmal, meg nagyszüleimmel ünnepeltem egy étteremben, jó volt. Aztán elmentem a barátaimmal is bulizni. A kettő nem függ össze. Egyébként se pont a születések napján ünneplünk, hanem a legközelebbi időpontban mikor mindenki ráér. Szóval az, hogy valaki ünnepel a családjával, nem zárja ki, hogy a barátaival is összejöjjön. Szerintem nem is jó a kettőt vegyíteni.
2016. dec. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Én a szüleimmel és a testvéreimmel ünnepeltem. Elmentünk együtt vacsorázni.
2016. dec. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
7-nel a pont. Legtobb ember igy csinalja, kortol fuggetlenul.
2016. dec. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát én eddig minden egyes születésnapomat a családommal ünnepeltem. Mi olyan rossz van ebben? Az meg hogy csak egy kicsit fognak veled foglalkozni, nem 8 éves vagy, hogy minden csak rólad kell, hogy szóljon. Ők felnőttek, nem sok idejük és alkalmuk van arra, hogy együtt leüljenek beszélgetni. Látom ezt a saját családomban is.
2016. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!