Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak elmondatam h...

Anyukámnak elmondatam h leszeretnék feküdni a barátommal, azt kérte h várjunk még 2-3 hónapot, tiszteletbe tartjuk a kérését, de nem engedi hogy együtt aludjak a barátommal de miért?

Figyelt kérdés
Meg úgy van megbeszélve h ha ott alszok a barátomnél akkor külön alszunk vagyis anyám így tudja de akkor se engedi meg, miért? Pedig én őszinte vok vele mindenben.
2008. okt. 7. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem fél, hogy a túl nagy kísértés miatt(mármint hogy egy házban alszotok) nem tudod betartani az ígértedet.

Kibírnád, hogy együtt alszotok, és csak alszotok?

Amúgy hány éves vagy, és mióta vagytok együtt?

2008. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen kibbírnám..már aludtunk együtt csak azt anyum nem tudja..... am 15 vagyok... azért mondta h várjak 1-2 hónapot h betöltsem a 16-ot....
2008. okt. 7. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem hiszem, hogy azon az egy-két hónapon múlna bármi is. De ha anyukád ezt kéri (és mondjuk ez nem egy óriási nagy kérés), és te vállaltad ezt, akkor már csak ki lehet bírni, nem? Nyilván azért nem engedi az ottalvást sem, mert attól tart, túl nagy lenne a kísértés. Ennyit még csak tudtok várni, ha már megígérted.
2008. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is várd ki. Nem múlik rajta semmi... örülj neki, hogy ilyen jól megértitek egymást.

Megvan már, hogyan fogtok védekezni? És ismeritek már egymást kívül-belül? Mert, ha nem, addig még mindkettőt megtehetitek!

2008. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Nehogy már anyuci mondja meg hogy mikor szexelhetsz.. Csak azért mert még pár évig az ő vérüket szívod nem jelenti hogy pórázra köthet és dirigálhat. Ha hiszel valamiben állj ki érte, ellenezzen téged anyád, vagy bárki más.
2008. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Utolsónak: Az anyukája csak jót akar, nem kellene ellenkezésre buzdítani...


Legyél türelemmel, csak kibírod azt az 1-2 hónapot, és legalább addig is növekszik az izgalom! :)

2008. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szép dolog Tőled,Tőletek, nagyon rendes lány vagy hogy anyukáddal megbeszéled. Ha tudnád miket hallok!!! :) Kellemes ilyen kérdést olvasni.
2008. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg, fogadd meg Anyukád tanácsait. Ő szeret téged a világon a legjobban, nem akar neked rosszat, és ráadásul sokkal tapasztaltabb, mint te. Nem véletlenül mondja, amit mond.

Maradj ilyen tisztességes, mint most, hidd el, hogy nem fogod megbánni :))!

2008. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Bocs az OFF-ért: 19:47-es válaszoló, remélem, majd a gyermekeidtől visszakapod azt a "tiszteletet", amit te tanúsítassz a szüleid iránt. Az anyukád megszült, óvott mindentől, etetett, altatott, ruháztatott, iskoláztatott, szeretet téged, hogy beszélhetsz így arról a személyről, akiről a legnagyobb tisztelet hangján kellene szólnod??

Ha viszont szülők nélkül nevelkedtél, akkor sajnálom, és megértem a keserűségedet, de azért másnak rosszul eshet a megnyilvánulásod. Légyszi, gondolkozz el ezen!

Bocs, de nem tudtam megállni szó nélkül.

2008. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Anyukád szerintem is csak jót akar, és nagyon sok múlhat azon a 2-3 hónapon is (főleg a nem olyan régi a kapcsolatod a barátoddal), ennyi idő alatt kiderül, hogy kitart e melletted, vár e érted ennyit. Szerintem azért nem szeretné Anyukád, hogy addig is együtt aludjatok, mert így tényleg nagy a kísértés, elhiszem, hogy egyzser-készetr kibírja úgy az ember, hogy nem történik semmi, de aztán elkaphat a hév... Szerintem csak meg akar kímélni, és azt szeretné, hogy megfontoltan cselekedj. Hidd el, hogy akkor élmény igazán az első alkalom, ha felkészültél rá lelkileg és testileg. Halgass rá, jót akar Neked!
2008. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!