Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire negatív...

Tényleg ennyire negatív lennék? Miért ilyen előítéletesek velem a szüleim?

Figyelt kérdés

Szerettem volna,hogy a mai nap jól fejeződjön be,de sajnos nem így történt...

A húgommal ilyenkor szünetben szeretünk filmezni, ez ma sem történt máshogy. Már annyira elfogyott az ötletünk,hogy én ajánlottam az egyik személyes kedvencemet,ami szinte alap (Dr. Szöszi), amiben van kutya is -> a 12 éves húgom csak olyan filmet hajlandó megnézni,amiben állatok vannak.

Később feljött anyám is közénk.

Anyám nagyon kiakadt,hogy hogy tudok ilyen filmet nézni, mennyire romlott vagyok.

Pedig ez a film nem az a kategória,amit ezzel szokás illetni. Nincs benne erőszak, nem ölnek meg benne senkit, max. 1-2 lightos csúnya szó található benne, amire ma már kevesen kapják fel a fejüket.

Csak úgy hozzáteszem...a kollégiumban sokkal gusztustalanabb és durvább filmeket szoktak nézetni velünk,amiről én szokás szerint inkább ki szoktam menni vagy be sem ülök.

Anyám szerint túlságosan képben vagyok a szexszel (pedig só sincs erről a filmben) és azzal gyanusít,hogy az összes "csúnya szót" az internetről szedem.

Nagyon konzervatív szüleim vannak...

A filmnek csak egy kis részletét látta egyébként is és leragadt a mellékszálaknál.

Hozzáteszem, szerintem a kortáraim között még én vagyok az egyik legkevésbé romlott.

18 éves vagyok, soha életemben nem jártam bulikba, soha nem ittam s*ggrészegre magam, szűz vagyok,amit még nem is szándékozok elveszíteni.

Megbízható vagyok, és természetesen nem szoktam illúzióromboló gusztustalan véres filmeket nézni.

Most tényleg romlott vagyok,vagy csak a családom túl begyöpösödött?

Nekem még barátaim sincsenek,akikkel filmezhetnék...



2016. dec. 26. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Hát mondjuk a Dr. Szöszi-t nem csípem én sem, de én fiú vagyok :DDD Amúgy ja, édesanyád kissé túlreagálta ezt a dolgot. Semmi probléma nincs veled :) Nekem szimpatikus vagy, nincs kedved ismerkedni? :)


19/F

2016. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé hülyén reagált az anyád, bár hülyeségnek tartom azt a filmet, de nem az a baj vele, hogy sok a csúnya szó benne. Ennél sokkal erőszakosabb, trágárabb filmeket nézek rendszeresen 17 éves létemre, és nem lett semmi bajom tőlük, nem lettem ettől romlott.
2016. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

röhej... 18 évesen túlságosan képben vagy a szexszel? Mert mikor kellne képben lenned? Ötven évesen?


Abból szoktatott baj lenni ha egy tizenkét-tizenhárom éves túl keveset tud ezekről a dolgokról, mert hallja a hülye tévhiteket a kortársaitól (pl az első szexnél semmiképpen nem eshet teherbe) utána meg foghatja a szülő a fejéh hogy terhes a pici lánya... 18 évesen, ha csak nem apácának készülsz, nem árt tisztában lenni a dolgokkal. Ráadásul egy vígjáték miatt ilyen hisztit... anyukád jobban tenné ha nem olyasmiről beszélne amiről fogalma sincs.

2016. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
És nem , nem vagy romlott, anyukád ragadt a középkorban.
2016. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom!

Ne haragudj meg rám, de egészen addig, ameddig nem láttam, hogy 18 éves vagy, azt hittem, egy 14 éves írja a segélykérő üzenetét.

A fenébe, hát állj a sarkadra!

A szüleid nem konzervatívak, hanem szűk látókörű, csőlátású népség.

Burokban tartanak, és észre sem veszed.

Törj már ki!

Mi az, hogy túlságosan képben vagy?

Édesanyád tudja, hogy 1998-ban szült, és azóta eltelt 18 év, illetve, hogy ez a 21. század?

Nem te vagy a rossz, a szüleid miatt nincsenek barátaid (szerintem).

Nem rövid pórázon tartanak...neked, kedvesem, nagyon sajnálom, de még pórázt sem adtak.

Bezártak egy kalitkába, ahová mindent odavisznek, és nem hagynak élni.

Nagyon jó, hogy vannak még tisztelettel teli lányok, én is hozzád hasonló vagyok, nincs túl sok barátom, nem járok bulizni, de anyukám soha nem kezelne ennyire gyerekként, főleg azért, mert nem hagyom.

Dehogy vagy te romlott, csak hagyod, hogy elnyomjanak.

NEM SZABAD! Ne tedd, kérlek.

Bélyeget fog nyomni az egész életedre, amire nincs szükségedet.

Felnőtt nő vagy, komolyan, mondhatom azt, mert nekem esik zokon, hogy ennyire kölyöknek néznek.

Miért akarnak megvédeni a világtól?

Ha elkezdesz élni, ezek a dolgok mindennaposak lesznek. A szüleidnek meg kell érteniük, hogy nem lehetnek ott mindenhol, nem óvhatnak meg a szextől és a "csúnya szavaktól", mert elveszik az egész fiatalságod.

Élned kell.

Nem, nem berúgni, összejönni mindenkivel a bulikban, és hasonlók, csak merészkedj kifelé a komfortzónádból, lépj ki csak egy picit a határvonalaidon, és máris megérzed a szabadság ízét, és nem elvetemült dolgokra gondolok, csak:

- szerezz barátokat

- szerezz élményeket.

Pozitívat és negatívat egyaránt. ÉLJ, KEDVESEM, ÉLJ.

Hogy ne válj olyanná, mint a szüleid!

2016. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lujzika001 válasza:
100%
Én, mint anya, nagymama, 19 éves fiú unokával, azt javaslom igenis tudj meg mindent a szexről, hogy biztos legyél benne, mit szeretsz, mit nem. Anyukád nemcsak maradi, de álszent is . Ő hány éves volt mikor születtél ? Lombik bébi vagy ? Ő nem szexszelt ? A fataloknak annál jobb minnél többet tudnak az életről. Sajnos vannak szar dolgok is , de ez is belefér.Szabaítsd fel magad már. Szerezz tapasztalatot, ne élj búrában. Ha nem készülsz fel az életre sok csalódás fog érni. anyád ostoba, és kártékony.
2017. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!