Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek református gyermek...

Lehetek református gyermek keresztszülője, ha én katolikus vagyok?

Figyelt kérdés

Barátaink felkértek gyermekük keresztszüleinek, aki református lesz. Mi a férjemmel katolikusok vagyunk, ők pedig vegyes vallásúak (egyikük ref, a másik kat.)

Az is érdekelne, hogy "visszahívhatjuk-e" őket a mi gyermekünknek, aki viszont katolikus lesz? A válaszokat nagyon köszönöm!


2010. máj. 4. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
az én gyerekeim katolikusak, de a keresztapjuk református. nálunk ebből nem volt gond. lehet hogy templomra, vagy papra válogatja. kérdezd meg a papot.
2010. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én férjem katolikus én református vagyok a lányunk református lett a keresztapja református a keresztanyja evangélikus.

Katolikusok kicsit szigorúbbak sok dologba,de én nem hinném,hogy majd fordított esetbe nagy gondok lennének ebből.

2010. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg se vagyok keresztelve és úgy lettem keresztszülő katolikus templomba.
2010. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen.


én is ilyen keresztszülő vagyok

2010. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A reformátusok keresztelkednek?

Nekem apa, mamám apa húga református, anya katolikus én is. Esküvőjük katolikus templomban volt:D

2010. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!