Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a következő helyzet...

Mit tegyek a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Apukámmal élek,mert anyuka meghalt 9 éves koromban.Összevesztünk tegnap,mert nem adtam kölcsön neki pénzt,és mindennek lehordott.Azért nem adtam,mert így sem győzöm fizetni a felhalmozott adósságait és minden rezsit.Ő nem keres,nem dolgozik,én fizetek mindent.Nyilvánvaló,hogy az a helyes,ha mielőbb elköltözöm,mert tönkretesz.Nem adja ide az autót,pedig én fizetem minden költségét,és anélkül nem tudok létezni mentális dolgok miatt.Félek a költözéstől.Pánikbeteg vagyok,egyedül nem tudok élni,na meg van egy kutyusom,őt sem szívesen engedik bútorozott helyre.Másrészt a kutyám kertesházhoz szokott...Ismerős esetleg a helyzet valakinek?
2008. okt. 8. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

keress alberlotarsat - olcsobb es nem kell egyedul lenned.

vannak olyan helyek, ahol tarthatsz kutyat is, csak jol ki kell fogni

mindenkeppen koltozz el.

2008. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Érthető ha nehezen hagyod el apukádat,hiszen csak ő maradt neked.Pánikbeteg sem véletlenül vagy,a sok felhalmozódott problémád okozza ami feőröl téged.Sajna a problémáid csak magad tudod megoldani,és biztos képes vagy rá.Kérlek tisztázd le magadban,hogy neked mi volna a legjobb,és tarts ki a döntésed mellett.Van az úgy az életben,hogy csak két rossz megoldás közül választhatsz,és ezérd a döntésedért ne okold magad!Ezt hozta neked az élet.Szóval fel a fejjel értékes,szeretnivaló ember vagy!Kitatás!

ba

2008. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Mi a ház egy részét bérlőknek adjuk. Nekünk alapjába véve két kutyánk van, de aminap találtam az utcán egy kutyát, akit nem tudtam otthagyni, úgyhogy egyelőre három kutya van plussz a bérlőknek még kettő. És még egy macskájuk is van. Nagyon rendesek, ha a bútor ne adj isten piszkos lesz, azonnal mossák, egyszóval semmi baj sincs velük, gyakran bejönnek vagy mi megyünk le hozzájuk, megyünk kutyát sétáltatni, játszani a kutyákkal. Szerintem tök jó dolog, ha valaki megengedi a bérlőknek, hogy kutyát hozzanak. És lehet keresni olyan helyeket, ahova lehet vinni kutyát, van egy pár hely, de igyekezz, mert idegileg előbb-utóbb teljesen kikészülsz.
2008. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valaki ismerosodtol, baratodtol kerjel segitseget!

Az apad csak tonkretesz, kihasznal teged!

Nagyon nagyon sajnallak!

2008. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!