Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos, nevelőapám teljesen...

Sos, nevelőapám teljesen berugott és én nagyon félek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és csak ketten vagyunk itthon, anyukám éjszakás. Nagyon be van ruva és folyton hányik, és én nagyon félek az ilyentől. Mennyi idő amíg abbahagyja ezt és elalszik végre? :(

2017. jan. 9. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Szellőztess sokat, vizezz be egy törülközőt, ha lehet, tedd a homlokára vagy a tarkójára. Nem nagyon lehet ilyenkor mit tenni. Rémes, hogy ez történt, kitartás!!!
2017. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
112-t kell tárcsázni, segítenek
2017. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Anyukádat nem tudnád felhivni?
2017. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
90%
Milyen a kapcsolatotok? Ugye nem bánt téged? Légy óvatos! Ha jó a kapcsolatotok, akkor arra figyelj, hogy alszik el, lehetőleg ne háttal fekve, nehogy megfulladjon...egyébként pedig felnőtt ember, te pedig még gyerek, azt gondolom, innentől az ő felelőssége mit tesz magával, és mennyi alkoholt fogyaszt. Vigyázz magadra!
2017. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell semmit csinálnod, biztosan rossz hallgatni, de próbálj meg elaludni. Ha magánál van, ahogyan írtad, akkor nem lesz semmi komolyabb baja, mindjárt bealszik, ne aggódj.
2017. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez undorító..képes berúgni egy 14 éves lány mellett hát le a kalappal az ilyen ember előtt komolyan..

Remélem azóta már javult egy picit a helyzet, zárkózz be, ne foglalkozz vele, egye meg amit főzött magának.

2017. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
65%
Egyszer egy cserediákom rúgott be, de nagyon, utolsó nap. Nagyon megijedtem, hogy bakker ez most miért pont velem (vagyis vele) történik (de ez egy más történet). Aznap a kocsma előtt a többiek adták a jó tanácsokat, hogy ilyenkor ők mit szoktak csinálni... igazából egyetértek az előző hozzászólásokkal. Próbálj meg vele sok (de azért ne túl sok) vizet itatni (a cserediákom nem akart inni...). De amúgy szerintem az csak jó hogyha kihányja. Nyilván nem a legjobb végignézni/hallgatni, de nyugi jobban lesz. :) (azért vigyázz magadra!)
2017. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha agresszív részeg akkor zárkózz be vagy hívd fel nagymamadat,anyukádat. Ha csak hányogat magába akkor menj be a szobádba egyedül el van. Bár nem értem az ilyen embert aki képes egy gyerek melett egyedül berúgni..
2017. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a kérdező nem a nevelőapja egészségét félti, hanem fél tőle.

Zárkózz be, és amikor anyukád hazaér, mondd el neki mi történt!

2017. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha elfajul a dolog, akkor 112.

Nevelőpapa orvoshoz jut, te pedig biztonságba.

2017. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!