Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg külföldi munka után...

Jelenleg külföldi munka után mekkora gyerektartási díjat szoktak fizetni?

Figyelt kérdés
Elvileg lett valami változás is ebben a dologban. Nem vagyok érintett, csupán érdekelne, hogy mennyit vonnak le a külföldi bérekből.
2017. jan. 18. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ mit dolgozik kint és annak magyar bérének 20%.

Tehát apuka pék Ausztriában akkor a magyar kb. 130.000 Ft fizetésének a 20% kell adni.

Persze apa adhat többet.

2017. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy az előttem szóló is írta.

NINCS olyan, hogy pl. apuka/anyuka keres kint 2 millát (pl. orvosként) itt meg filléreket, de a kinti bér alapján perkáljon.

2017. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom itt mennyit keresnek az autószerelők, de a volt férjem Németországba 3200eurot havonta, két gyerekre itélt a bíroság havi 600 euronak megfelelő forintott. Nem tudom, hogy ez sok vagy kevés.
2017. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon nagyon sok

Ne mar egy havi magyar fizetest neked ad?

2017. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem nekem adja hanem a gyerekeinek :)

Es csak az euro 290ft-os árfolyamáig.

Szerintem a bíroság sok mindent figyelembe vett és vesz válásnál és gyt megállapításánál.

Hosszú és mások számára érdektelen lenne a mi történetünk, de a volt férjem szerintem többre számított vagy ennyire, mert azonnal igent mondtak rá.

2017. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk te otthon vakarod es a gyt bol elsz...
2017. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Ha így lenne, neked miért fájna? Nem te fizeted :)

Gondolom te az a fajta vagy, aki szerint elég a gyereknek a krumpli, tészta és csap víz, felnő az így is úgy is, igaz? :)

2017. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek etetitek a trolt? Telesen egyértelmű, hogy kamu.
2017. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugat eu birosag soha nem itel meg 600 eu soha

Baratnom kulfoldon el 4 gyerekre kapott 400 eu a ferje cegvezeto nemzetkozi vallalatnal.

2017. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sok embernek szúrja a szemét, de igaz.

Mint írtam a részletekkel nem untatok senkit (hosszú lenne). A barátnőm, két gyerekre kap havi 150ezret a könyvelő férjétől, úgy hogy neki ( a pasinak ) közben született egy 3. gyereke is.

Nem élünk ugyanolyan színvonalon.

2017. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!