Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan anyás meg apás a...

Miért olyan anyás meg apás a párom?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja vagyunk együtt a párommal és már össze is költöztünk. Hirtelen jött ez az ötlet és lehet hogy még korai volt. De én már külön életre vágytam messze a falutól ahol lakom. Csak édesanyámat sajnáltam otthagyni :-( mert vele éltem amióta csak megszülettem vagyis 29 éven keresztül. Bevallom nagyon rossz nélküle és hiányzik de a szerelemért feláldoztam mindent és remélem ezt nem fogom majd a későbbiekben megbánni. Szeretem a pasimat tiszta szívemből azért is jöttem ide lakni hozzájuk. 5 en vagyunk egy házban a szülők az öccse ö meg ugye én. Szerencsére jól megértjük egymást az anyjával meg az apjával sem volt eddig még semmi probléma. De viszont úgy vettem észre hogy a pasim nagyon oda van a szüleiért szereti és tiszteli őket.Anyukának meg apukának szólítja őket mint valami kisgyerek. Az anyja is pátyolgatja a nagy fiát becézgeti folyton annyira oda van érte ezt észre lehet venni.A másik fiát is szereti de őt nem annyira mint az én páromat. Engem ez egy kicsit zavar nem is tagadom. Szerintem ennyire nem kéne anyásnak lennie. Én is szeretem meg imádom anyumat mégis elszakadtam tőle a szerelem miatt. Hogy tudnám leszoktatni őt egy kicsit az anyjáról?
2017. jan. 19. 07:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Harminc évi megszokásokat nem lehet két nap alatt megváltoztatni.

A helyzetek többségében az úgy van, hogy a lány úgy gondolja, a férfit megváltoztatja. De téved.

A férfi meg gondolja, a nő nem fog megváltozni. De ő is téved.

2017. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
58%
Még gyerekstátuszban van, és addig abban is fog maradni, amíg anyuka pici fiaként él. Te elszakadtál a szerelem miatt, ő nem. Miért nem mentek külön lakni, és élitek a SAJÁT életeteket akár egy pici albérletbe? Így teljesen más konfliktusaitok lesznek, mint egy független párnak, és soha nem fog felnőttként viselkedni, mert otthon van, otthon lakik, anyuka óvó karjai alatt, úgy él, ahogy megszokta, te meg idegen vagy abban a háztartásban, egy pótkerék, de nem a hajtómű része.
2017. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

"Hogy tudnám leszoktatni őt egy kicsit az anyjáról?"


remelem ezt viccnek szantad :)


Sehogy. Sot, ha hosszu tavra tervezel akkor szerintem ne kezdd el kavarni a xart.

2017. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, hogy anyukáénak, apukának szólítja a szüleit? Hogy kellene szólítania?
2017. jan. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
"szereti és tiszteli őket.Anyukának meg apukának szólítja őket" - nincs ezzel semmi probléma, ez így jó. Neked azért fáj, mert anyukádtól elkerültél. Ha majd külön tudtok lakni a szülőktől, akkor rendeződik ez.
2017. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem összeköltöztetek, hanem ha jól látom, odabútoroztál az _ő_ családjához. Ne rakd rögtön a tüzet. Leszoktatni nem lehet, önálló(!) életet kell kezdeni, lehetőleg külön, az a valódi önállóság. Bár hozzáteszem, hogy a leírásból nekem nem tűnik önállótlannak, csak szimplán jó a kapcsolata a szüleivel. Nem értem, hogy miért divatos manapság a szülőket szapulni és menekülni tőlük. Ha valódi önállótlanság is van (anyuci csinál mindent, a pasinak meg nincsenek hosszú távú tervei), akkor az már gáz. De ez így, hogy "szereti" meg "tiszteli" őket... hát, nekem fura, hogy ez valakinek furcsa :D
2017. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 6-os is írta ti nem össze költöztetek, hanem te oda költöztél a családjához. A megszólításokkal semmi baj szerintem. De amíg náluk laktok a szokásaik nem fognak megváltozni, költözzetek össze egy saját kuckóba.
2017. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem is az a vágyam hogy majd külön lakjunk akár egy albérletben. Csak hát ugye ahhoz pénz kell mert anélkül semmi nincs. A párom az dolgozik és most keresek majd én is munkát. Utána lehet majd tervezni ha lesz rá pénz. Meg hát ugye nem lehet még elkapkodni 3 honapja lesz hogy együtt vagyunk az még nem nagy idö.
2017. jan. 19. 08:38
 9/31 A kérdező kommentje:
Igen közösen döntöttünk úgy hogy idejövök lakni én is akartam meg ugye ő is. Azért is jöttem el errefelé hogy találjak egy jó munkát mert több a munkalehetőség is mint zala megyében. Aztán lehet majd tervezni is ha lesz jól fizetö munkahelyem. Megpróbálom vele aztán majd idövel úgyis kiderül hogy mi lesz.
2017. jan. 19. 08:43
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem a férfival van baj, hanem veled. Undorító hárpia vagy már most. Tipikus magyar nő. Nehogymár ne imádja valaki a szüleit, mert a nő csak magának akarja kisajátítani. Úgy kivágnám az ilyet - sőt meg is tettem -, hogy a lába nem érné a földet. A következő lépés gondolom az lesz, hogy zavarnak a barátai.
2017. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!