Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa? Elfogadható? Mi a...

Furcsa? Elfogadható? Mi a vélemények erről?

Figyelt kérdés

Sógornőm barátja akivel már 8 éve együtt vannak órákat ül a sógornőméknél úgy,hogy a lény nincs otthon csak a szülei.

Elfogadható? normális? Nem azért van ott mert várja a lányt, mert éppen üres ideje van két menés közt. vagy van még ideje az utolsó buszig. Igaz addigra nem ér haza a barátnője, de ő ott ül. szinte mnidne nap.

közben a szülei meg otthon várják, mert apukája otthon dolgozik és neki szokott egyébknét segíteni ha nem gyarkoltaton van vagy a fősikolán halgat előadást.


Engem nem érdekel, csak nekem furcsa. nálunk nem volt szokás így én sem ültem órákat így a barátomnál anno (akivel 6 évig voltunk együtt) és a barátom sem jött olyankor amikor tudta nem vagyok otthon. nem volt divat egymást otthon várni míg nem éltünk együtt.


2010. máj. 5. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sem volt divat. viszont ha nem terhes a jelenléte, nincs benne hátsó szándék miért ne? lehet, hogy otthon nem szertne ücsörögni inkább
2010. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet màr otthon érzi magàt,és ha segit is,miért ne?
2010. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

amig ez a szülőket nem zavarja,miért ne lehetne ott?

én is "lógtam" rengeteget egyik exeméknél ugy hogy ő messziről se volt ott,anyukájának segitettem,öccsével voltam,és nem voltam utban,anyukája hivott mindig,mai napig mondogatja,hogy dekár hogy szétmentünk,olyan jó volt hogy a sok pasi közé végre egy lány is becsöppent neki társaságnak:D


mostani páromnak kulcsa is van,jön amikor akar,bejelentés nélkül...kiszolgalja magát,ha olyanja van elmosogat,vagy főz,mint aki itt lakik...senkit nem zavar,sőt...

23/N

2010. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a szülőknek minden közömbös.... de ez más kategória.
2010. máj. 5. 20:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha ilyen barátom lenne.
2010. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lehet, otthon érzi magát. Családtagként kezelik. Semmi kivetni való nincs benne! Bárcsak mindenütt így működne. :)
2010. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem, kezelik a szülök sehogy ott van és kész. leendő anyóst utálja, mert nem csinál semmit. apóssal meg nem lehet beszélgetni és béna minden javítási feladathoz.


legalábbis egyszer ezt mondta sógonőm..,ohgy így nyilatkozott neki a srác.

2010. máj. 5. 21:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Szóval szószerint ül és nem szól senkihez?
2010. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem pont,hogy mindent megcsinál a szülők helyett. vagyis leendő anyós és após helyett.
2010. máj. 5. 21:45
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor meg mi a kérdés? szeret ott lenni,jobban mint otthon,segit a leendó anyósnak apósnak,azok meg gondolom örülnek hogy ilyen normális pasit talált magának a lány...
2010. máj. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!