Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben hova lehet...

Ilyen helyzetben hova lehet fordulni, mit lehet tenni? 17/L

Figyelt kérdés

1,5 éve tudtam meg hogy ki az igazi apám.

A papírjaimon más férfi neve szerepel, bár őt sem láttam soha.

Az igazi apám nem fogadta jól a hírt, nem hiszi el hogy a lánya vagyok, réezben érthető hiszen 15 évig nem tudott rólam..de már eltelt 1.5 év, és meg sem próbálja kideríteni az igazat, nem akar hallani rólam. Az ő anyja (ma mamám) már első ránézésre tudta, hogy ki vagyok és ő azóta is 2-3 hetente jön értem és velem van pár napig.

Anyámat abszolút nem érdekli ez a dolog hiába beszélek neki róla.

Mit tudnék tenni hogy valami előrelépés történjen?

Én meg szeretném ismerni.


2017. jan. 20. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha az irataid alapján nem derül ki, ki az apád és nincs genetikai vizygálat, akkor nem lehetsz abban biztos, hogy valóban ő-e.


Valószínűleg nem véletlen nem tudsz róla.

2017. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint az idős hölgy az egyetlen normális ember a környezetedben. Ha anyukád nem hajlandó beszélni arról, ki az apukád, úgy nehéz lesz kideríteni. Te nem kényszeríthetsz senkit genetikai vizsgálatra.
2017. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az anyja (a mamád) tudna hatni rá. Már az is jó, hogy a mamáddal sikerült jó kapcsolatot kialakítanod. Talán majd ő bemutat más rokonoknak is.
2017. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Honnan tudtad meg?
2017. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztan pontosan mit is akarsz?
2017. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg valami kamunevet adott meg az anyád. Ez a szokás ha nem akarják valaki más nyakába sózni a gyereket. Tisztelet érte. Rendes nő.
2017. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erősen zavaros helyzet-leírás, romantikus leányregénybe illő megfogalmazásokkal. Akkor érdemes tovább menni, ha hivatalos okiratokkal igazolt, hogy a szóban forgó férfi az igazi apád.Aztán, hogy hová és merre akarsz tovább menni, az a te dolgod, de ne gondold, hogy az apai érzés majd hirtelen robbanásszerűen tör elő a tudat mélyéből.
2017. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar hallani rólad. Akkor hagyd békén! Ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fog foglalkozni veled.
2017. jan. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!