Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek nevezhető érzelem?...

Minek nevezhető érzelem? Illetve ki mit tenne?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párommal (aki ráadásul első kapcsolatom barátom) Nyáron szét mentünk 2hónapra,mert olyan dolgokat művelt..(hátam mögött mással randizott) Mikor ezt meg tudtam, nagyon ki voltam borulva! Mikor már nem tudtam el viselni ezt a fájdalmat, bánatomba és kétségbe esésembe, egy oldalon emberektől tanácsot kértem,hogy ki hogy lépet túl az első szerelemén .

(eset után 1 hónapra)

Rám írt 1 fiatal ember...akivel nagyon sokáig jól elbeszélgettünk, és már tervezgettünk utazásokat is,és szóba került mi lenneha megprobálnánk.Lelkileg nagyon sokat segíttet amiért mai napig hálás is vagyok neki! Viszont akkor nagyon megkedveltem! Sok sok ember rám írt de kb 90emberből ő volt az egyetlen akivel beszélgettem nagyon sokáig...néha most is

Viszont barátommal kibékültünk, úgy ahogy megbeszéltük a dolgokat, de most jött ki rajtam a bántalmak, amiket okozott!

Nagyon sokat gondolkodok, mi lenne ha azzal a fiúval tovább mentünk volna, mint ismeretség szerzés! Hiszen volt róla szó is.

De egyre kevesebbet beszélünk( csak hogy miújság stb... és nem is szeretnék túl menni..hiszen én a szakításom ellőtt nem is beszéltem más fiúval.),de viszont a fiú nagyon hiányzik abból a szempontból hogy beszéljünk, mert ő teljesen más volt. Ha monndtam A-t tudta a következő B.

Szoktunk néha néha beszélni,de egyre kevesebbet

Nem tudom meg e érte a békülés vagy sem

Csak arra tudok gondolni,hogy a barátomat nagyon szeretem , (jelenlegit)de az a másik fiú is hiányzik . Nem tudom mi ez velem... Hiszen a fiúval nem is volt úgy semmi csak "lelki társ".Nem akarok megcsalást, hiszen nem tenném meg

Csak nem tudom mit tegyek...merre menjek lépjek

A fiú aki segített nekem, ő vele szerintem nem is lenne semmi, ha mégis szét mennénk.Nem is bánnám, csak sokszor vissza gondolok rá ,és ugyan úgy fáj mint a barátom tettei amit elkövettet elennem !(csak én mégis békültem... nem tudom megmagyarázni miért..olyan mintha egy láthatatlan kötelék lenne köztünk acélból)

Szerintetek ez mi? Mit tegyek, hogy ne gondoljak ő rá, és ne zavarjon a dolog?

Fiún érezhető kisebb harag, bár azt mondta mindent szeretne tudni rólam...

Szakítsak meg vele minden kapcsolatot hogy ne gondoljak rá?

Csak tisztán akarok látni érezni! Nincs nagy tapasztalatom fiúknál,sem érzelmeknél

Nagyon nagy hálával tartozóm neki, mert akkor szó szerint az életemet mentette !

És tudom hogy haragszik rám, mert attól fél mikor jön ez el újra...

Szerelemnek nem mondanám, mert ha szerelem akkor párom!Csak ő benne nem tudok már bízni, hiába próbálkozik.


2017. febr. 1. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges volt kibékülni, mostmár folyamatosan zakatolni fog az elméd a sérelmek miatt, vagy hogy lehetne jobb is.
2017. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

helyembe mit tennél?

Sajnos ezt el fogadtam hogy barátom ilyen.De a másik fiúval megszakítanál helyembe mindent?

2017. febr. 1. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"elbeszélgettünk, és már tervezgettünk utazásokat is,és szóba került mi lenneha megprobálnánk.Lelkileg nagyon sokat segíttet amiért mai napig hálás is vagyok neki! Viszont akkor nagyon megkedveltem! Sok sok ember rám írt de kb 90emberből ő volt az egyetlen akivel beszélgettem nagyon sokáig...néha most is "


He?

Szóval te azt mondod, hogy egy vadidegennel már tervezgettétek az utazásokat (még jó, hogy nem gyereket és házasságot), közben halálra leveleztétek magatokat, és a mai napig nem találkoztatok?


Ez igen!


Tudod mit babuka? Pihenj le gyorsan aztán alukáljál még tovább. Majd csak egyszer teszel is valamit. Hülye!


Mikor jöttök rá, hogy a netes "kapcsolatoknak" semmi értelme??!

2017. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az egyik, vagy a másik, de nem mindkettő. Ha elfogadtad, hogy ilyen, akkor hagyd a másikat. Egy kapcsolat a bizalomra épül. Minek akarsz házat építeni mocsáron? El fog süllyedni, ezt te is tudod. Én is nő vagyok, most az érzelmeid vezérelnek, de próbálj racionális maradni.
2017. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó (2 es)

Ki mondta nem találkoztunk? Ki mondta hogy én hülye vagyok? más degradálsz ?Saját magad minősíted

Segíteni akart nekem...Mint említettem nagyon sokat segített

Nem akarok tőle már semmit, csak tisztázni magamba a helyzetet!

2017. febr. 1. 19:14
 6/9 A kérdező kommentje:

4es köszönöm!

Igen tudom, bizalom... igyekszem is adni.. de valamiért mindig erre gondolok, amit csinált

Néha úgy érzem jobb lenne hagyni, és tovább lépni a jelenlegiből..pont ez miatt amit csinált.Máskor pedig harcolok érte.

2017. febr. 1. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem fog teljesen megbízni a másikban. Te megbocsátottál neki, elfogadtad őt, de a bizalmat joggal megvonod. Attól félek, belerokkannál érzelmileg. Te csak ragaszkodsz hozzá, de nem szereted. Ez a kettő nem ugyanaz.
2017. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: az a pasi, aki randizik a hátad mögött, később is orrba-szájba fog csalni. Te pedig sose fogsz többet megbízni benne, és minden okod meg is van rá. Amikor ennyire megbántják az embert, ráadásul az első szerelme, az piszkosul fáj, azt kívánod, bár vissza lehetne forgatni az idő kerekét, hogy minden olyan legyen, mint régen...NEM lesz olyan, soha többet. Egy illúzió miatt pedig nem érdemes időt pazarolni egy ilyen alakra.

A másik srác visszaadta egy kicsit az önbizalmadat, támogatott, és leginkább ezért hiányzik. Azt is pontosan tudod, hogy igaza van, amiért haragszik.

A helyedben ejteném a szerelmedet, mint a forró krumplit, mert neked a történtek után minden nap megaláztatás vele. Sz..r lesz, de majd elmúlik. Viszont nem kéne a másikat sem hülyíteni, nagyon egyenesen meg kell mondani, hogy ő barátzónában van. Nem baj, ha egy kicsit egyedül maradsz, és rendezed a soraidat, tisztába jössz önmagaddal - ha majd találkozol egy normális sráccal, ne pótlékot vagy vigasztalót keress benne, hanem önmagáért szeresd.

2017. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyszerű a helyzet, a másik srác hiányzik mint egy barát, akivel tudsz beszélni, aki megért, és aki segített neked. A másik oldalon ott van a jelenlegi párod, aki már korábban is másokkal randizott, és nyilván benned van egy természetes félsz, hogy mi van, ha újra meg fogja tenni. És nem akarlak elkeseríteni, de erre elég nagy esély van, nyilván ezt te magad is tudod, még ha nem is mondod ki.


A megcsalás alapvetően szerintem ok arra, hogy vége legyen egy kapcsolatnak 100%-ig minden esetben, kivétel nélkül, de vannak olyan helyzetek, ahol ez, ha nem is elfogadható, de kevésbé rossz lesz. Ugyanis, ha spontán, esetleg részegen történik valami, akkor ott még közrejátszhat az, hogy tényleg egy egyszeri botlás volt, viszont az, hogy ő szándékosan, a hátad mögött randikat szervezett, ez azt mutatja, hogy ő pontosan tisztában volt azzal, hogy mit csinál, eltervezte és abszolút nem érdekelte, hogy te mit gondolsz vagy mi van veled.


És a korábbi kapcsolat illúzióját keresve visszamentél hozzá, ami szerintem hiba. Kurv.a szar lesz, de ki kell bírni, a bizalmatlanság hosszú távon meg fogja mérgezni a kapcsolatot és nem lesz kevésbé fájdalmas, hidd el.


A másik srácnak pedig egyszerűen őszintén magyarázd el a helyzetet, de mindenképpen tisztázd, hogy csak barátként tekintesz rá. (Már hogyha ez a helyzet, ezt csak te tudhatod...)

2017. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!