Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán jövök ki az anyosom...

Nem igazán jövök ki az anyosomékkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem nevelöszülei,tehetös család ,mindenbe belekötnek pedig külön élünk,fiatalok vagyunk 23 évesek.van egy kisfiúnk nem igazán látogatják pedig van autójuk,inkább azt várják el hogy mi utazunk el hozájuk(8km van köztünk a kicsi pedig 8hónapos)Teljes ide vagyok mikor benyögik hogy átjönnek,adtol félek hogy nem tudok nekik megfelelni....mit tegyek hogy ne féljek a találkozástol?
2007. nov. 20. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Teljesen megértelek, én ezt úgy küzdöttem le, (Az anyósékkal való ellenszenvet,)hogy egyáltalán oda sem figyeltem ha kritizált, vagy beszólt. Sőt éreztettem vele,hogy nem otthon van, ha valami nem tettszik, akkor lehet menni. Azóta azt sem tudja, hogy kedveskedjen. Egyszerűen nyilvánísd ki, hogy te nem őt, hanem a fiát szereted, és egyáltalán nem érdekel, hogy neki mi a véleménye. Venni fogja a lapot:)

2007. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Szerintem is igaza van az elottemszolonak!mar nehogy megengedd magadnak ,hogy te tartsal tolluk!oruljonek ,hogy szultel nekik unokat ,nekik kellene a tenyerukon hordozni!kulomben is te csakis onmagadat adjad!

Anyosnak meg egy kis feladatot kell adni,ha mar igy veled foglalkozik,bizd ra az unokat egy kicsit,vagy fogd be vasalni :)

es majd meglatod hogy csinalja ,mindenkibe van hiba ,a te anyosod se tokeletes,neaggodj,ha mar neveltszulo akkor nem szult ugyhogy csak ennyit!!kerd meg dolgokra es majd kozelebb kerultok egymashoz,lehet az hianyzik nekik!!

sok sikert!!

2007. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Valahogy tudatosítani kellene benne, hogy te nem "vetted el tőle" a fiát, hanem az az élet rendje, hogy felnőnek a gyereke. Beszélgetést kellene kezdeményezni vele egyszer arról, hogy már aggódsz, hogy mi lesz, ha a fiatok felnő (nyilván még messze van, de remek témalehetőség). Ekkor a párbeszéd során nyilván előkerül majd a fiával való kapcsolata, amiből leszűrheted, hogy tulajdonképpen mi baja is van. Na, a válasz ismeretében kell majd cselekedned, hogy pozitív irányba változhasson a kapcsolatotok! Türelmet, kitartást, és megoldást kívánok!
2007. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!