Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék innen minnel...

Hogy tudnék innen minnel hamarabb elkerülni? 17/L

Figyelt kérdés

Nem bírom már tovább az öngyilkosság gondolata mindig itt van a fejemben mert úgy érzem ez az egyetlen kiút.


Az állapotunk nagyon rossz, mindig is rossz volt de ahogy telik az idő egyre rosszabb lesz.

Nem tudom hogy hogy jutottunk el idáig.

Ott tartunk hogy kb semmilyen számlát nem fizetünk mert mindent kikötöttek.

Ruhát egyáltalán nem vesznek , de nagyon gáz már hogy inkább nem megyek sehova mert nincs egy normális ruhám se cipőm.

Van mikor napokig nincs se wc papír se sampon a betétrol már nem is beszélek.

Erről a dologról senkinek se beszélek mert szégyellem de igazából nincs is kinek mivel otthagytam az iskolát és már barátaim sincsenek.

Szerintetek ha írok emailt a legközelebbi gyermekotthonnak akkor elvennének innen?

Többször is volt már nálunk a gxámügy mert apám alkoholista és mikor részeg volt nagyon sokszor kihivtuk rá a rendőrséget ők meg jelentették a gyámügynek.

Nem mertem nekik őszintén beszélni mert féltem hogy megvernek érte.

Meg mondom ezt en nagyon szégyellem ami van.

Nem tudom hogy megy ez, de nem bírok ki itt még egy évet.

Segítsetek


Igen, internet az van, és aki kötekedni akar az ne írjon nincs kedvem vissza írogatni.


2017. febr. 7. 23:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Generátorról megy az internet?

Vagy okostelód van?

2017. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Töltős áram van, amúgy telefonról írok.
2017. febr. 7. 23:46
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Melyik városban laksz?hanyas a lábad
2017. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Kit nézel hülyének?

Nem telefonról írsz, az ugyanis nem így néz ki.

Mi a szándékod ezzel?

2017. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Miért nem így néz ki?

Uristen, szerintetek én miért szorakoznék ilyennel? Mondtam aki csak kötekedni akar az ne írjon.

2017. febr. 7. 23:54
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

17 évesen már nem szívesen fognak veled foglalkozni a gyámügyeseknél. Ugyanis mire befejezik a papírmunkát, addigra be is töltöd a 18 évedet. Onnantól kezdve önállóan dönthetsz, és bármit kezdhetsz az életeddel.

Gondolom ez a gond nem 1 hónapja megy. A legjobb az lenne, ha keresnél valami munkát magadnak, és igen akár takarítani is mehetsz, így lesz pénzed, hogy elköltözzél. Előbb szobát bérelsz, és szép lassan révbe érsz.

2017. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekvédelemhez fordulhatsz, gyámügyhöz is. Kollégiumba is lehet bekerülhetsz, hasonló helyzetben nőttem fel, és nem mentem gyámügyre, sokszor bánom.
2017. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
A bántalmazás egyik fajtájának számít az is, ha nem adnak hitelt annak amit mond valaki, evvel legtöbbször nemi-erőszaknál szoktak élni, de sok más helyen is, pl. a te esetednél is.
2017. febr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
Na ez a gond a vilàggal... Internet elèrhetősége lehet mindenkinek, amúgy meg dögöljön èhen az ember...
2017. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

17 évesen már tényleg nem nagyon fognak veled foglalkozni, mert mindjárt nagykorú leszel.

Azt tudom mondani, keress egy olyan gyári munkát, ahol van munkásszállás. Egy kicsit összeszeded magad, és utána fejezd be az iskolát és tanulj valami szakmát.

Mást nem tudok mondani, mert kizárt, hogy pár hónap alatt változna az otthoni helyzeted.

Esetleg addig is keress diákmunkát, hogy a személyes dolgaidat meg tudd venni.

2017. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!