Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap meghalt apukám, részvét...

Tegnap meghalt apukám, részvétnyilvánítás után minden barátom ugyanúgy ír tovább, mint addig, de engem ez most fáraszt. Hogyan adjam a tudtukra úgy, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
Nem hibáztatom őket, nyilván nem tudják, hogy most hogyan viselkedjenek, de így, hogy 1 napja vagyok félig árva, valahogy nem tudok pl. a barátnőm párkapcsolati gondjaival foglalkozni... :(
2017. febr. 8. 13:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Kapcsold ki a chatet, aki ír, annak pedig írd meg, hogy ne haragudjon, de most nem tudsz beszélgetni. Lehetnének egy kicsit megértőbbek is a barátaid, de az is lehet, hogy csak a figyelmedet akarják elterelni a gyászról azzal, hogy hétköznapian viselkednek.
2017. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ne facebookozzál!
2017. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

"Bocs, de most egy kis egyedüllétre van szükségem."

Ha meg ezen megsértődik, akkor egy tapintatlan, unempatikus h.lye.

Őszinte részvétem! :(

2017. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Részvétem apukád miatt!

Nem kell senkivel sem beszélgetni, ha nem akarsz.

2017. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Kapcsold ki a wifit. Őszinte részvétem!
2017. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Részvétem sajnálom :(

Ha nekem ez volna offline lennék 2-3 hónapig az 100% vagy meg tovább is. , miért nem kapcsolod ki?! Ez amúgy érthető, ebben az állapotban.

2017. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél online facebook-on, közösségi oldalakon, chat-en, és nem fognak írni neked.
2017. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan, ahogy a 85 %-os mondja!


Te is hibás vagy ebben, mert nem hiszem el, hogy ott kell rohadnod ilyenkor, joggal hiszik azt, hogy ugyanúgy beszélhetnek, mint azelőtt!

2017. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, szerintem ha most vagy 3 napig föl se néznél facebookra, akkor se sértődnének meg. Vannak magánügyek, amik előbbre valók a facebooknál, és ezt (remélem) ők is tudják. Részvétem apukád miatt. Gondolj szép dolgokra, és arra, hogy most szép helyen van. Beszélgess a közeli hozzátartozóiddal, pihenj le egyet, beszéld meg anyukáddal, hogy most mit érzel. És legyél jó, hogy ő is büszke legyen rád. Kitartást.
2017. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
88%
Részvétem.Szerintem egy barátnak kène ilyenkor segíteni neked!!Nem azon kelleni hogy ne sértse meg őket mond meg hogy magad alatt vagy és ha meg érti meg erti ha nem akor nem
2017. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!