Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki többé-kevés...

Van itt olyan, aki többé-kevésbé minden rokonával megszakította a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Szinte egyik rokonommal se tartom a kapcsolatot. Itt gondolok unokatesókra keresztszülőkre stb... régen próbálkoztam hogy talizzunk jöjjünk össze de válaszolni se válaszoltak boltban nem köszöntek elfordultak. Évek óta nem tudom mi van velük.
2017. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, én megszakítottam és nem is hiányoznak.
2017. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, egyetlen rokonnal sem tartom a kapcsolatot, megvan rá az okom bőven. Mondanám, hogy hiányoznak, de hazudnék.
2017. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem hiányoznak nem tudom mi van velük de nem is érdekel.
2017. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Az apámmal szerencsére 13 éve nem beszélek, azóta csak jobb az életem. Az egyik nővéremmel a távolság miatt nem tartom a kapcsolatot, meg azért, mert nagyon befolyásolja az apám. A másik nővérem azt mondata rám, hogy "idióta fa.szkalap", ezért nem beszélek vele.
2017. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen, egyetlen távoli rokonommal sem beszélek. Szóval kikkel? Anya-apa, és két testvér. Senki mással. Pedig nagy a család.
2017. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

én az unokatesókkal tartom a kapcsolatot, viszont nagybácsik+ nagynénikkel nem...

volt okom rám, folyton gúnyolódtak velem, belém kötöttek, mindig tudni akarták mikor hova megyek, kötekedtek stb...

elegem lett!!!!

2017. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem nagyon vannak rokonaim. Ahol vannak, ott már generációkkal ezelőtt megszakadt a kapcsolat - harmad-negyed unokatestvérekről van szó, van, aki a világ túlsó felén él és még a nevüket sem tudom fejből, fel van írva valahova.

:)

2017. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 evimeri ***** válasza:
65%
Én nagy családból származom. Sok-sok nagynéni, nagybácsi, unokatesó. A 90%-ával nem tartom a kapcsolatot, de nem is hiányoznak mert régebben sem volt szoros a kapcsolat.
2017. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

9: Nekem ezekből egy sincs. Egyke vagyok én is, anyukám is.

Ketten vagyunk összesen.:)

2017. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!