Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok jóban az anyámmal,...

Nem vagyok jóban az anyámmal, nagyon sok rossz dolgot tett velem, ki akarom törölni az életemből. A hivatalos iratokban az anyja nevét át lehet írni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha elmúltál 18 éves,akkor az Anyakönyvvezetőnél kérheted a névváltoztatást.
2008. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Anyukád akkor is meg marad a hivatalos iratokban. Szerintem fordulj a gyámhatósághoz és kérj magadnak gyámot.
2008. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

az anyád életed végéig az összes hivatalos doksiban benne marad.

Nincs lehetöség megváltoztatni. Ez olyan mint az újlenyomatod hogy hivatalosan nem változtathatod meg.

2008. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én meg nem is ismerem az enyémet, mégis mindenhol ő szerepel "édesanyámként".... Szar, tudom. Próbáld túltenni magad rajta, vedd úgy, hogy csak egy név....
2008. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyja nevet nem lehet atirni, o mindig a biztos, ezert is van o a hivatalos iratokban, nem az apja nevet kerik (o nem mindig az igazi). Anyja neve azonositas miatt van.

De mire akarod atirni, ezt hogy ertetted kulonben?

2008. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!