Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az mikor nem az igazi...

Milyen az mikor nem az igazi otthon?

Figyelt kérdés

Egyik barátomnak családja van elettars gyerek, azt mondta nem olyan otthon... Szóval gondolom nem az igazi. De hogy kell ezt elképzelni?

Mit csinálnak vagy mit bem?

Fiatalok amúgy a fiu 29 a lany fiatalabb


2017. febr. 20. 13:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem túl értelmes a kérdés. És hogy mit csinálnak,nem tudom és azt sem ki az a Bem.
2017. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést.
2017. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt hittem csak én nem értem..
2017. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a kérdést.de azt a barátodtól kérdezd meg hogy miért nem érzi magát otthonosan..
2017. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami olyanra gondol, hogy a fiataloknak van közös gyerekük, de az apa még nem érett erre a feladatra és neki ez csak nyűg, ő inkább bulizna még, nem pedig otthon a sírós gyereket ringatná hajnali 3kor.


Ha nem erről beszélsz, akkor bocs, de nagyon értelmetlenül írsz.

2017. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan, amiben élve az illető pasi le akar téged fektetni.
2017. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!