Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láthatás szabájozást lehet...

Violetta2012 kérdése:

Láthatás szabájozást lehet kérni válás nélkűl?

Figyelt kérdés

sziasztok s férjem nem akkar elválni külön élűnk 2 szer bántott minket van róla ambuláns lap meg videó felvétel ahogy a kicsi este felsír hogy fél az apjától kérni hogy ne engedjem a közelébe .

nem akar válni apa válás nélkűl van láthatás szabályozás


2017. febr. 20. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is elválasztanak a bíróságon, ha a férjed nem akarja. Add be a keresetet és külön a gyerekelhelyezést! Amíg házasok vagytok, akár adósságot is felhalmozhat, amit utána fizethetsz...
2017. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is kimondják a válást, ha csak az egyik fél akar válni.
2017. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Addbe a keresetet amig csak tudod
2017. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem, be kell adni a válást. Amíg házasok vagytok, és nincs gyerek elhelyetés, akkor viszi el a gyereket, amikor akarja.
2017. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
beadtam szeretném ha a gyereket nem vihetné el mert előző házasságában a 11 éves lányát is csak a gyereklakóhelyén láthatja én is igy szeretném de az se baj ez se lenne hiszen 3 vagy 4 havonta felbukan a semmiből utána eltűnik a gyereknek ez a legroszabb
2017. febr. 20. 15:27
 6/10 A kérdező kommentje:

szerintetek van esélyem nem iszok nem.dohányzom ne.drogozom nem nyugtatózok

van munkám szüleimmel élek .

gyerektaratast 5 éves a fiam sosem kaptam banki kivonat van minden irasa romlott életett el 39 evesen discozik .inden kislanyal en meg csak 28 vagyok de eszembe nem jutna ez a ronda élet

2017. febr. 20. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogjak elvenni toled a gyermeket, ha ettol felsz.
2017. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Attól azért nem félek de attól viszont nagyon hogy megkapja azt hogy elviheti nagyon félek neki oda adni .
2017. febr. 20. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy a férjed is akarjon válni, elég ha te akarsz.

Válás nélkül nem lehet láthatást rendezni, mert addig az apának is ugyanannyi joga van.

Amíg nem váltok el, gyerektartást sem kell fizetnie.

Minél hamarabb válj el, és a bíróságon lehet rendezni a többit is, ha nem tudtok megegyezni.

2017. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok köszönöm nektek hogy biztattok .

Szeretnék kérni neki egy elmeorvosi vizsgálatott mert beteg biztos

2017. febr. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!