Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem hajnaldó...

Mit tegyek ha nem hajnaldó belefizetni az evésbe? Bôv. Lenn

Figyelt kérdés
Fél éve lakunk együtt a barátommal, akinek sosincs pénze (többet keres, mint én) Bevásárolni mindig én szoktam, amibe sosem fizet bele. Ha kérni akarok rá pénzt, akkor azt mondja, hogy neki nem kell semmi, neki ne vegyek semmit. De ha fôzök, akkor természetesen ô is eszik. Meg ha pl magamnak veszek vmi nem létfontosságút, pl cukrot akkor abból is eszik, de ha megkérem, hogy akkor felezzük rá a pénzt, ugyan ez. Neki nem kell akkor. Most nem az, nem akarok minden kicsinységet felszámolni, ezzel csak azt akartam elmondani, hogy ô neki is kell minden, de csak ha nem kell érte fizetni. Ha neki veszek ilyesmit, akkor addig jó amég nem lell fizetni, ha meg mondom akkor összeveszünk. De úgy nem lehet élni, hogy ô nem eszik.... De ha fizetni kell érte akkor inkább nem eszik semmit... Remélem érthetôen írtam le, korán van még... Mit tegyek? Most is vásároltam neki, konzervet meg ilyesmit, mert ha nincs ilyen otthon, akkor drága pénzért vesz magának valamit a boltban hogy legyen mit ennie munkában.. A pénzrôl még nem mertem beszélni... Mit tegyek?

2017. febr. 22. 05:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
98%
Dobd ki, láthatóan kihasznál. Nem akar beleszállni semmibe, azt akarja, hogy eltartsák. Meddig akarod még eltartani? Hány évesek vagytok?
2017. febr. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Meg lelkiismeret furdalást ébreszt bennem, ha kérek tôle pénzt mert olyankor mindig lecsesz, hogy nekem mennyi pénzem van neki meg van 6000forintja a hónapra.. (én spórolok, de mint mondtam, ô többet is keres.. és én se dúskálok, fôleg ha a bevásárlás is az én pénzembôl megy...)
2017. febr. 22. 05:34
 3/52 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk.
2017. febr. 22. 05:35
 4/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom kidobni, nélküle nem tudnám fenntartani a házat de a legfontisabb, hogy szeretem...
2017. febr. 22. 05:38
 5/52 anonim ***** válasza:
15%
Hm.. szóval előbb a pénz a fontosabb, hogy nem tudnád nélküle fent tartani, de azért szereted.. nekem nem jön össze a szerelemmel.
2017. febr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező! Ne vedd rossznéven, de mit szeretsz rajta? Jobb esetben simán csak hülye a pasi, és azt hiszi minden jár neki. Rosszabb esetben tudatosan használ ki. Mennyire tervezel vele hosszútávra? Gyereket ne szülj neki, mert most megmondom: amellett hogy őt etetheted, a gyereket is egyedül tarthatod majd el egy ilyen mellett. Mert az sem lesz majd az "ő dolga"
2017. febr. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%
Találsz jobbat.. Ez a srác nem néz téged semmibe.. F
2017. febr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%
Ja, ha szereted, akkor áldozz rá. Ha elfogy a pénzed, akkor majd lapátra tesz.
2017. febr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg hogy szeretnél vele beszélni és amit ide leírtál, higgadtan mondd el neki.

Felejtsd el azt hogy "nem mered" elmondani, el kell mondani, benned ez feszültséget okoz és ez nem jó.

Higgadtan kell elmondani, nem kell megvárni amíg pl. a sok feszültség miatt nagyobb indulatok keletkeznek.

2017. febr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
94%

Azt megkérdezted tőle, hogy mégis mire költi a fizetését?

Te meg ne adj bele a rezsibe és akkor kb kvittek vagytok.

2017. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!