Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne, ha...

Szerintetek ciki lenne, ha anyukám is jönne velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár nap mulva lesz az egyetemen a felvételizők számára egy kis előadás, a fontosab tudni valókról. (a felvételi juniusban lesz). Ez az egyetem a szülő városomban van, mi egy másik városban lakunk. Szervezett ingyenes busz megy az egyetemre. Anyukám is jönne, de ő nem jön be a suliba, nehogy fére értsétek, hanem csak bevásárol a városban, mivel nekem nem lenne időm vásárolgatni, egész idő alatt bent leszek a suliba. Szerintetek ciki lenne ha ő is jönne? Engem különösebben nem zavar, csak a többi fiataltól tartok, hogy majd rosszat gondolnak rólam. Mi a véleményetek?

20/L



2017. febr. 24. 14:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Soha ne ahhoz igazítsd az életed, hogy ki, mit gondol róla! Úgy úgysem fogsz tudni élni, hogy mindenkinek tetsszen.

Lásd: Molnár, a fia, meg a szamár című mesét.

Ezért én azt mondom, élj úgy, ahogy neked tetszik, az a fontos!

2017. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Még ha a suliba kísérne se lenne ciki szerintem, több gólyánál is láttam már ilyet. Az hogy mások mit mondanak ne zavarjon, senkinek semmi köze hozzá.
2017. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha a buszt külön azért szervezik, hogy az egyetemre vigye a felvételizni akarókat, akkor én elég nagy pofátlanságnak tartanám, hogy valaki aki nem oda megy csak úgy felszáll a buszra visszafele meg a halom szatyorral felszáll.
2017. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha téged nem zavar, és felengedik a buszra, menjen! Megkérdezhetem, hogy milyen szakot célzol meg?
2017. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)


#3. kommentelőnek: nem tele szatyrokkal fog vissza szállni, nem túl nagy bevásárlást fog csinálni, csupán dolga van a szülővárosunkban.


#4. kommentelőnek: óvópedagógiát céloztam meg :)

2017. febr. 24. 15:07
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Azt gondolom, hogy ne más felszínes véleménye legyen a mérvadó. :)
2017. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha alapból olyan a természeted (nagyszájú vagy nem hagyod magad) akkor ha a suliba be is viszed akkor se fognak "lenézni". De ha visszahúzódó vagy stb akkor bármivel betudnak találni. De én azért úgy gondolom hogy aki egyetemre jelentkezett már ezeket kinőtték az ilyen"cikizést". Vagy rosszul gondolom? Én nem járok ugyan egyetemre de már a velemkorúak (22) kinőtték az ilyen piti gonoszkodásokat.
2017. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező, nem ciki. Utoljára az alsó tagozatos életkorban ciki az ilyesmi. Aki "cikinek" tartja, az abban az életkorban rekedt meg. Még az sem lenne baj, ha édesanyád bemenne és hallgatni az előadást. Majd remélem sikerül ott tanulnod, és akkor az életkori sajátosságok is fontos téma lesz. És az is, hogy kell helyes mederbe terelni a torzulásokat. Tudni kell addig is: a vélemény egy vélemény, nem az igazság.
2017. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

..KK busz nem jár arra?

én biztos nem engedném anyámat az ingyenes sulis busszal

2017. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ciki, a busz az egyetemistáknak lett leszervezve, lehet, hogy felengedik, de ez nem távolsági busz, nem csinálnék ilyet anyukád helyében, bunkóságnak tartom.
2017. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!