Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek Apám barátnőjével?

Mit kezdjek Apám barátnőjével?

Figyelt kérdés

Kissé megbomlott a családunk, Apámmal élek és ez teljesen jól van így. Apámat buzdítottam, hogy legyen barátnője, össze is jött egy idő után. Egy tündér a nő, mikor hoz ételt, mindig gondol rám. El is mentünk közösen már 2 helyre is, nagyon szeretem. Sokszor mellette voltam, mikor Apának problémái voltak és nem foglalkozott sokat vele. Úgy gondolom egy szoros kapcsoalt alakult ki közöttünk, tényleg szeretem. De nekem már túlzás, amit művel.

Ő kis mennyiségben eszik csak cukrot és nem erőszakosan, de Apát is meg akarja változtatni pl.: ma egy tányérra kipakolt annyi kanál cukrot, amennyit egy héten megiszik csak a kávéban. Minden reggel elmosogat reggeli után, de ami nekem már tényleg sok volt: elpakolta a megszáradt ruhákat a szárítóról a bugyiaimmal együtt. Nekem ez annyira intim. Nekem ne fogdossa a bugyiaimat. Mikor sok ideig beszélgettem vele, mikor Apának problémái voltak, a végén úgy viselkedett, mintha evidens lenne, hogy ők joban vannak...

22 éves lány vagyok, igen, itthon élek és ez teljesen természetes még. Tanulok és dolgozom.

Mondtam Apámnak, hogy nekem ez már sok, nekem ne pakolgassa a fehérneműimet.. mert pár dolog beletartozik az intimitásba. Ha neki ennyire nagy öröm, hogy mosogasson és kb harcolnak, ki tegye meg, akkor msoogasson csak, ha ez neki jól esik. De hogy a megszáradt ruháimat elpakolja.... erre Apámtól válasz: ő csak kedves akart lenni...


2017. febr. 26. 12:16
 1/6 anonim válasza:
91%
Miért nem a nővel beszélsz? Mondd el neki szépen, hogy ezt te majd megcsinálod, ezek a te dolgaid és kérd meg szépen, hogy a jövőben ezt ne csinálja meg.
2017. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Megértem Apukádat is, hiszen Neki az lenne a célja,hogy ti ketten jól kijöjjetek egymással,hogy elfogadd a választottját.

Én a helyedben csak azt jegyezném meg ami Számodra (Feléd irányulóan) kellemetlen, és esetleg azt, ami a közös életetekre is kihatással van.

Ha apukád boldog Vele, elfogadja úgy,ahogy van, Neked ne legyen probléma az,ha Rajta is változtatni akar. Már ha nem nagyon szélsőséges az értékrendje...


Ez egy olyan helyzet amit mindenkinek meg kell szokni és bele kell illeszkedni ha azt szeretnétek,hogy működjön.

2017. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

???

Most lehet velem van a gond de én pl elteszem párom alsóit is. Mikor otthon éltem és anyum ért rá eltette a bugyijaimat a helyükre. Vagy én az övéit.

Nem értem ebben mi a zavaró? Gondolon nem koszos kezzel szedte össze a bugyijaid. Csak jót akart. Úgy érzi vagytok már ennyire jóban.

2017. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te neked ez a legnagyobb problémád hogy elpakolja a bugyiaidat. Anyukám megfogod magad azt a szobádba teregetsz ahogy én szoktam bár én a 3 báttyám miatt nem szeretném közszemlére tenni a fehérneműimet. Te meg ezen kiakadsz?? Elősször irod milyen jófej azt egy ilyenen kitudsz így borulni? Kicsit elvagy kényesztetve.
2017. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

pl. így meglehetne oldani:

"Gizike nagyon kedves vagy, hogy ennyi mindent megcsinàlsz. Nagyon köszönöm, sok időt megspórolsz nekem is. Viszont egy dolgot nem szeretek, ha valaki a fehérneműimhez ér. Tudom butaság, de hát mindenkinek vannak bogarai. :) Legközelebb szólsz nekem, ha úgy látod megszàradtak? Leszedem magam. Ha nem vagyok itthon, akkor hagyd csak a szàrítón, ha hazaérek elpakolok magam után. Köszi :) "


Próbáld meg! :D

2017. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tamogatom az 5st :)
2017. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!