Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem szeret a családo...

Úgy érzem nem szeret a családom mit tegyek?

Figyelt kérdés
családom. Hárman vagyunk testvérek. Nagymamánkal lakunk nővérem jol kijön vele de rolam meg báttyámról olyanokat beszél hogy kikészítsük őt mind ketten dolgozunk én nem járok sehova mivel nincsenek barátaim csak dolgozok egész héten meg pihenek persze. Plusz úgy kezel kettőnket (főleg engem mintha egy 2 éves gyerek szintjén lennék) nővéremnek lassan esküvő 5 éve van barátja de még be sem mutatta nekünk de mamánknak igen ezt sem tudom hova tenni szerintem lelépek itthonról mi mást tehetnék? 22 F

2017. febr. 26. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ezt, ha nem érzed ott jól magad, költözz. És barátkozz.
2017. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egyetértek költözés. Keress új közösséget barátokat ahol önmagad lehetsz és szeretnek meghallgatnak. Önálló lehetsz írányitod a magad életét ők meg elvannak a sajátjukkal.
2017. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18%
A költözés nem megoldás, csak menekülés. Sosem késő egy kapcsolaton elkezdeni javítani. Hidd el, ha kimaradsz az életükből, bánni fogod.
2017. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért kezel gyereként mert ugy viselkedsz emberek közé kel jár és felnöni már most le vagy maradva

persze hogy kikészititek sose fogtok elköltözni

2017. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!