Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi elkényeztetett...

Tényleg ennyi elkényeztetett gyerek van?

Figyelt kérdés
Én is megfigyeltem már,hogy a rúzsos kislány rendszeresen visszajár ide rejtetten dicsekedni. Alig nőtt ki a pelenkából,de önbizalma határtalan,felnőtteket sérteget. De nemcsak ő,más gyerekek is vannak,akik anya-apa pénzén menők,és ez a személyiségfejlődésüknek nem tesz jót. Mert ők még fejlődnek,hiszen bőven gyerekek még 17-18 évesen.

2017. márc. 1. 11:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%

inkább életképtelenek 17 -18 évesesen már önállonak kéne lenni jócskán erre képtelenek ezért mindenkibe bele kötnek meg orditanak mint az állat mert értelmes beszélgetést nem képesek lefolytatni

nincs másuk mint a szájuk meg anyuci pénze

2017. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyenekkel voltam 4 évig összezárva... Kb. volt 5 ember az osztályban, akinek nem Iphone-ja volt. Ja meg mindenki kocsival járt. Szóval igen, sokan vannak.
2017. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Hát, elkényeztetett is, de ezerszer inkább egy kis kamus senki, akinek olyan unalmas az élete, hogy itt tombolja ki magát. Legalább percekre királynak érzi magát ilyenkor. Nehogy komolyan vedd már. :)
2017. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy a rúzsos kérdés pont kamu, de tényleg vannak ilyenek a valóságban. Egyik tini ribitől majdnem hánytam. Állandóan nyavajgós kényes hangon telefonált az iphone telón, festve volt mindene, sőt nevet adott a rózsaszín selyem terítöjének és a márkás táskájának is. Ez a szülők hibája.
2017. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
39%

A rúzsos kislány pszichésen beteg, és amiatt hazudozik összevissza. Meg emellett semmi élete, semmi, amire valóban büszke lehetne (vagy rá mások).


17 évesen én minden szabadidőmben novellákat írtam, versenyeket pályáztam, nem ültem, vakartam és mindenféle hazugsággal szédítettem mindenkit, csakhogy figyeljenek már rám.

2017. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

4-es, nem feltétlen a szülőké, barátnőm lázadozó volt, csakazértsem, az egy évvel fiatalabb öccse meg a bátyja pedig abszolút normálisak, pedig ugyanazt a nevelést kapták.

De ő most 29, kétgyermekes édesanya, szóval zömmel kinövik ezeket a dolgokat.

2017. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Milyen kislányról van amúgy szó?
2017. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem feltétlenül a gyerekek a hibásak. Valahol ott romlott el valami, amikor ezeknek a szüleik voltak fiatalok. Bejött a tévé, a szülők meg odarakták elé a gyereket, mert dolgoztak, vagy csak simán egyszerűbb volt így. A mai tinik azok, akik már teljes mértékben a médián nőttek fel, és tessék ez az eredménye. Tökmindegy, hogy megkap mindent, kocsit, telefont pénzt.. a csóró kis 14 éves Piroska is ott csücsörít a tükör előtt. Szóval kedves 40-50 évesek, ez a ti művetek!
2017. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Melyi a rúzsos kislány kérdés?
2017. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%

"4-es, nem feltétlen a szülőké, barátnőm lázadozó volt, csakazértsem, az egy évvel fiatalabb öccse meg a bátyja pedig abszolút normálisak, pedig ugyanazt a nevelést kapták."

Ezzel nem győztél meg. Szerinted minden gyerekre ugyanaz a nevelés válik be. Hát baromira nem. Igenis a mai szülők nevelnek ilyen elkényeztett majmokat. Nem adnak házimunkát, nem tanítanak főzni és hasonlókat (nem ritkán ők maguk sem tudnak), megdícsérik az elégséges, közepes teljesítményt is, gépekkel neveltetik a gyerekeket ahelyett, hogy ők foglalkoznának velük, lehülyézik a gyerek előtt a tanárt és az időseket (ezért nem lehet manapság tiszteletet látni a legtöbb fiataltól), büntetni csesznek a gyereket nehogy sérüljön a kis lelkivilága, stb. stb. Íme az eredménye. A sok pofátlan, buta, lusta, szemtelen kis hülye.

2017. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!