Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomék nálunk voltak...

Anyósomék nálunk voltak vacsizni. Minden rendben volt, de nekiállt mosogatni, és beszélgetünk a keresztlányomrol (hugom lányárol) hányszor voltam érte az iskolába! Beszolt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta ja bezzeg hányszor mentem el a keresztfiamért a bölcsibe(párpm testvérének a kisfia)?Én meg mondtam neki ja én mondtam az anyukájának hogy elmegyek érte de ő mindig mondta most ezért nem kell,most meg azért nem kell!

Milyen jogon jön ő ahhoz hogy beszoljon?A párom viselkedése is egy nagy nulla volt!Nem állt mellém!


2008. okt. 11. 20:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja még valami!Elkell utaznom egy hétr és anyuci mondta a kisfiának hogy reméli addig amig nem leszek itthon addig vissza költözik hozzájuk!Hát azt hittem hannyatt dobom magam!És meglepetésemre azt mondta a párom neki hogy dehogyis!:/
2008. okt. 11. 20:33
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Most én vagyok hülye, vagy más sem érti a lényeget?
2008. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is problémás az anyósom, már 5 évet küszködtem vele. Ez a viselkedés részéről tipikus: nem fogad el menyének. Változtatni nem tudsz rajta. Én őszintén megmondtam neki, hogy mi a véleményem arról, ahogyan viselkedik. Persze nem tetszett neki, de nem is ez a lényeg. Szabjál egy határt kettőtök között. Ha nem muszáj, nem kell beszélgetni. Tisztázd le vele.

Az én párom sem állt konkrétan mellém. Nem jelenti feltétlen jelenti azt, hogy nem szeret. Nem egyformák a férfiak sem, persze idővel változnia kell és meg kell azt is tanulnia, hogy tudni kell ellent mondani a szülőknek. Ezt is meg kell tanulniuk, hogyan tegyék, hogy ne bántsák meg őket. Mert gondolom ezért nem állt keményen melléd. Suzerintem beszéld meg a pároddal, hogyan érzel és tisztázd le anyósoddal a dolgokat. Fontos, hogy a párod is tudja, hogy mit fogsz mondani és hogyan, de legjobb, ha ott van. És még ha nem is szól bele, jó, hogyha hallja, hogyan beszélsz az anyjával (próbálj nagyon szépen). Rá fog jönni, hogy kit válasszon. Fel a fejjel! Tudom, hogy nehéz, de nálam ez tökéletesen bevállt.

Ha ellenséges vagy, azzal csak azt éred el, hogy veszekedést szít köztetek. Nem éri meg!

(már 4 éve nem piszkál anyósom: nem tud, a párom mindenről tud, ha lehet ott van, kerülöm azt, hogy négyszemközt legyünk)

2008. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem fogalmaztam érthetően!

Mindg is éreztem hogy én más vagyok mint a párom és a családja!De azt is észre vettem hogy bántja az anyosomat az hogy én ugy tekintek a tesom kislányára mintha az enyém lenne!És biztos ha egyszer megadja az isten hogy babám legyen akkor nem az anyosomhoz fogom vinni hanem az édesanyámhoz!Ugy érzem mindig leir és én vagyok a kakkuktojás a családban!

2008. okt. 11. 20:48
 5/18 A kérdező kommentje:

Egyszer kb 4 éve nagyon összevesztünk az anyossal és akkor ott is hagytam a páromat!Persze nem kell mondanom hogy párom 3 napig nem keresett!

Ennyit erről!!!!

Lehet hogy kár rá pazarolnom az időmet!

Van egy 29 éves öccse páromnak aki elment egyetemre,egy másik városba!Anyuci azt mondta reméli nem jön össze ott senkivel mert jöjjön csak hozzá haza!Nevetséges!

Röhej az egész!

2008. okt. 11. 20:55
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocs nem 29 éves hanem 19 éves!
2008. okt. 11. 20:55
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha úgy tekintesz a tesód gyerekére, mintha a tiéd lenne, ez nem természetes. És ha ez nem tetszik anyósodnak, az természetes. Az már más kérdés, hogy semmi köze hozzá, de valahol megértem. Kíváncsi vagyok, a párod mit szól ehez a hozzáálláshoz. Lehet, hogy ezért nem szólt semmit. Nem?
2008. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most ott tarunk a párommal hogy én a gép előtt ő meg a tv előtt!Egy szó annyit nem szolunk egymáshoz!Ez normális!Lehet elkellene gondolkodnom hogy is van ez az egész?
2008. okt. 11. 20:57
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha így áll a dolog, akkor lehet, hogy jól gondolod...talán nem kéne rá pazarolni az időd!
2008. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért nem ugy mintha a gyerekem lenne de szeretném megadni neki azt amit én vagy mi nem kaphattunk meg!Mi lenne ha nem néznél hót hülyének!Azért tudom mi a keresztlány és a saját gyermek között a különbség!Nem beteg vagyok,csak tanácsra van szükségem!
2008. okt. 11. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!