Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kellene...

Szerintetek hogyan kellene reagálni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem igazán tervezek gyereket és nagyon zavar, amikor a párommal vagyunk a családjánál és teszik a megjegyzéseket, meg sejtelmesen vigyorognak. Nem tudom, ilyenkor mi lenne a helyes válaszreakció, csak bambán mosolygok és nem teszek semmit, de nagyon frusztrál a dolog.

2017. márc. 7. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Egyesszám első személyben nyilatkozol erről a kérdésről, holott ez a párodat is érinti.

Ő mit akar?

Ha közös a döntés, akkor birkózzon a párod a családjával, ha nem közös, csak a te akaratod, akkor ideje elválnotok, mert egyikőtök kompromisszumra kényszerülne és az ilyen kapcsolatnak nincs nagy jövője.

2017. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, rám bízza ezt a kérdést, neki az is jó, ha nem lesz gyerek, csak engem ne veszítsen el.
2017. márc. 7. 18:32
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Minden rosszindulat nelkul, de nektek el kell valnotok.
2017. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
A megjegyzésekre meg sejtelmes vigyorgásokra nem kell sehogy sem reagálni .
2017. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért kellene elválnunk?
2017. márc. 7. 18:41
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Ezek szerint a párod alárendeli magát a te akaratodnak?

Azt azért csak tudja, hogy vágyik-e gyerekre vagy sem. Ha neked mindegy lenne, ő mit mondana?

Ha ez van, akkor a párod családjának a megjegyzéseire jelentsd ki határozottan, hogy te nem akarsz gyereket és punktum. Ha folytatják, ignoráld őket.

2017. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
NEm kell elválnotok, a párod egy papucs, akinek nincs önálló véleménye, te meg ezt kihasználva, (ahelyett, hogy megbeszélnéd vele) érvényesíted a saját akaratod.
2017. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Számtalanszor megbeszéltük már ezt a témát. Mindig én hoztam fel, mert bármennyire is hihetetlen, azért bánt a dolog és úgy érzem, mellettem esetleg kimarad valamiből.
2017. márc. 7. 18:58
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Attól is függ,hogy hány évesek vagytok?
2017. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindketten 28
2017. márc. 7. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!