Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagybátyám elcs. Eszi az...

A nagybátyám elcs. Eszi az egész családomat? Mit akarhat a bátyáimtól egy ilyen alak?

Figyelt kérdés

Tehát. Apukám elhagyott minket, anyukánkkal élünk, 4 bátyám és én. Nagybátyám, anyukám öccse elég zűrös alak. Sokat iszik és van h verekszik is. Nem függő elvileg, de sokat drogozik. Anyukám nagyon szereti, és pár éve-mielőtt ilyen zűrös lett-sokat voltak vele a bátyáim. Nemrég feljött hozzánk, megütötte anyát, kiabált, pénzt akart. Anya elküldte, azt mondta ne jöjjön vissza többet. Ez így még okés volt. Csak aztán a legidősebb bátyám, aki 17 éves összeveszett anyukámmal, elment hazulról és valahogy a nagybátyámnál kötött ki. Ők nagyon jóban vannak, elmentek együtt inni egy jót ahogy a bátyám mesélte. Aztán két nap múlva hazajött a bátyám és megmondta anyának, h ő most elköltözik a nagybátyámhoz (az volt a kifogása h így közelebb lesz a sulijához, kevesebbet kell majd utaznia). A másik bátyám, aki 16 éves (örökbe fogadtuk) is vele akart menni, ő meg azt mondta h nem bírja tovább a nyóckert, ahogy ő mondta rossz érzése van itt. A másik két bátyámmal nem értjük mit akar tőlük a nagybátyám, mert soha nem volt egy ilyen jajj de szeretem a gyerekeket. Mostanában mindig új csajt vitt fel a lakására. Tehát nem igazán értjük h miért kellenek neki a bátyáim. Mostmár csak néha látjuk őket. Anyukám megpróbált kibékülni velük. Sikerült is, de haza már nem akartak jönni. Azt mondta h az a hely olyan mint egy drogtanya... Én nem igazán szeretem a nagybátyámat ezért nem is akarok elmenni h a saját szememmel lássa. Csak nem értem h mit adhat a bátyáimnak, amit, mi a családjuk nem adhatunk meg

15/L


2017. márc. 12. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kemény hogy neked van a legtöbb eszed 15 évesen a családban. Te sokat nem tudsz tenni, önfejűek a tesóid, anyukád sem egy észlény. Majd tanulnak a saját hibájukból.
2017. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit adhat a bátyáidnak?

Könnyű életet, felelőtlen viselkedést, alkoholt és drogot!

2017. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
.
2017. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyukád ebbe belenyugodott, hogy két 18 alatti gyerek csak úgy máshol, és főleg ilyen embernél lakjon?! Az egy dolog, hogy maflák, és fogalmuk sincsen, mit művelnek magukkal, de anyukádnak felnőtt létére lehetne. Ha nem akarnak hazajönni, a rendőrséget kell értesíteni, akik hazaviszik őket, a nagybátyádat pedig lecsukják egy időre. Jézusom!
2018. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy azóta az egyik bátyám már 18 lett. Teljesen elzüllött. Erőszakos lett. Hős utcába járt. Fenyegetett minket, ezért kértünk távoltartási végzést ellene. Nagybátyám kapott egy felfüggesztettet kábszer birtoklásért és hivatalaos személy elleni erőszakoságért. Másik bátyámat kirúgták a sulijából és hazajött hozzánk miután részegen összeverekedett egy másik gyerekkel és eltörte az orrát, majdnem lett ebből is rendőrségi ügy. Azóta anyukám teljesen összerogyott lelkileg. Én sem voltam sokáig jól, de anyukám van a legrosszabbul
2018. febr. 25. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég kamu szaga van...
2018. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, lehet, hogy valóság. Ennél sokkal rosszabb sorsokat kísérek a nyóckerben.
2018. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyet nem tudnék szerintem kitalálni... Mi még jobb helyzetben vagyunk, mint sok másik család a diószegiben pl
2018. febr. 26. 08:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez valami borzalmas sztori, ha nem kamu.

Vond le a tanulságot, és ne akarj két gyereknél többet.

2018. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerre öt, ráadásul azonos korú gyereket nevelni is lehetetlen, mert egyszerűen nem jut rá idő. Ezért is lettek olyanok, amilyenek, plusz a genetika is nyilván közrejátszik.
2018. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!