Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két szék közül.... ?

Két szék közül.... ?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, 2 éve élek párkapcsolatban.Ex barátom akit 10 éve ismerek 3 évig együtt is voltunk, nagyon sokmindenen mentük együtt keresztül, igazi minta ember..Csak nekem valamiért nem kellett..De most már szeretnék családot.. a régi fiu nagyon nagyon sokat jelent nekem és eddig én sem voltam neki közömbös..szóval neki lett valakije..és ez nagyon zavar tudom hogy önző vagyok de azt hiszem ő kellene nekem igazából vele tudnám elképzelni az életem..Ez tényleg az ő hiánya?vagy csak egyszerű birtoklási vágy ami most hogy tudom hogy van valakije feléledt bennem?A mostani barátomat szeretem de ha összehasonlitom a 2 fiut az előző az aki minden körülmények között a lelki társam, és minden perceben öröm vele lenni, viszont a 2. fiu a testi "szükségleteket" elégiti ki..Nem voltam még ennyire összezavarodva soha és nemtudom mit kéne csinálnom hogy ne bánjak meg semmit.Hagyjam a régi fiut hogy végre ő is boldog legyen valaki más oldalán? Vagy küzdjek érte?vagy a mostani páromra koncentráljak, és töröljem a folyamatosan előtörő emlékekeket? Írjatok véleményeket lécci..köszi
2007. nov. 21. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Hát előszőr is tegyél rendet a Te fejedbe:-).Aztán ha már tudod melyik sráchoz mi fűz(érzelem vagy irigység,vagy birtoklás,stb),akkor próbálj beszélni az exel,hogy ő mit érez még irántad.Mivel írtad van uj kapcsija lehet már ő rég feledett és csak Te keseregsz utánna.Ha még ő is érez,és akár ujrakezdené akkor jön a "beszélni a mostanival" eset.Ha viszotn az ex boldog a mostanival akkor jobb ha elengeded és felded,és vagy megelégszel a mostanival vagy keresel egy harmadikat,aki hasonló adottságokkal rendelkezik mint az ex,mivel őt nevezted meg tökéletesebbnek.

Sok sikert.

2007. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
hagyd békén a volt párodat!Látod, hogy mással boldog és erre vagy irígy.Miért csak most jöttél rá, hogy lelki társad is volt.Ráadásul becsapod azt is, akivel most vagy,mert elhiteted vele, hogy szereted.Egyiket sem érdemled meg !
2007. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én is igy voltam és rájödtem csak irigylem az exemtöl a boldogságot meg "féltékeny" voltam hogy mással van....szerintem hagyd a fenébe mert nem ér annyit egy fellángolás mint a mostani boldogságod!!!
2007. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!