Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Édesanyámmal élek, amióta élettársával összeköltöztek lelkibajom van, mert mindig engem csesztet (az élettársa). Gondolkodtam már hogy apámhoz költözök . Megtehetném? Mert már nem sokáig bírom .15F

Keress kérdéseket hasonló témában: költözés

2017. márc. 21. 18:40  Privát üzenet  

A válaszok
Mivel csesztet az élettársa? Mondd el anyudnak ezt. Egyébként meg próbáld meg elfogadni a dolgot, biztos nem véletlen lett az élettársa.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. márc. 21. 19:50 Privát üzenet

Szolj neki, aztán ha mázlid lesz, lesz változás ha nem , évekig szpsz, mint sokan mások.

Apának az élettársa is utált, féltékeny volt rám, már elláköltöztem de nem örül ja apa találkozna velem, inlább gyors kitalál vmi kifogást.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. márc. 22. 07:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak itt olyan hölgyek-urak, akik egyszer elváltak, vagy szétköltöztek, utána újra összeházasodtak, összeköltöztek ugyanazzal a kedvesükkel? Működhet?
Párok, akik összeköltöztek albérletbe! Mennyiből jöttök ki havonta?
Mit tegyek, ha az apám össze vissza mászkál a házban nincs 10 perc amikor egy helyben tudna maradni és hiába mondom neki, egérfogókon gondolkodtam talán akkor tanulna a leckéből?
Anyámmal folyton megbántjuk egymást! Már az öngyilkosságon gondolkodtam! Mit csináljak?
Van egy lány aki nagyon tetszik, és mostanában nagyon sokat beszélgetek vele, és azon gondolkodtam, hogy most lesz a névnapja és meglepem egy szál rózsával, elmegyek hozzá vagy...
Egy férfinek miért kell féltékennyé tenni egy olyan nőt aki tetszik neki és tudja hogy a nőt idegesítheti ezzel? Mire jó ez? Már azon gondolkodtam ezzel akar lekoptatni!

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!