Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy anyáról aki...

Mit gondolsz egy anyáról aki elmondja a saját gyerekének hogy igazából nem is akarta hogy megszülessen csak becsúszott? Szabad ilyet egy anyának?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 19:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Hát becsúszott, úristen! Képzeld engem sem terveztek anyámék, sőt nővéremet sem! Még ilyet! Mégis megszült, mert akart és szeretett! Ne parázz már ilyen hülyeségek miatt, relaxálj...
2010. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne szabadna. Az én gyerekem sem tervezett, de miután megfogant, ugyanúgy akartuk, mint más szülő.

Imádjuk egymást és ezen az a tény sem változtat, hogy "becsúszott"

2010. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Én is és bátyám is csak becsúsztunk. De ez nem változtat semmin. Attól, hogy nem tervez valaki még gyereket, de teherbe esik, még ugyanúgy szereti a gyerekét.
2010. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Sosem értettem az olyan embereket mint te. Miért lenne már baj? Amikor megfogantál, nem tudta ki lesz abból a kis embrióból, nem ismerte, szinte nem is te voltál még. Ha felmerült volna az abortusz kérdése, arra sem szólhatnál semmit. Nem voltál tervezve. És? Az a lényeg, hogy megszült.
2010. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez a körítéstől is függ.. Az én anyukámnak már az időpont is megvolt az abortuszra. Megszült, hogy visszaszerezze az apámat, nem sikerült, így ott hagyott, a nagyszüleim neveltek 2 évig, akkor gondolta meg magát..

Sosem volt az igazi a kapcsolatunk.


Persze az más, ha később örülnek a picinek:)

2010. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
68%

Második vagyok.

Ja és a gyerekem is tudja,hogy csak "becsúszott"

2010. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a körülménytől. Ha rákérdezel, hogy "És hogyan születtem?", akkor korrekt válasz, miért ne vallhatná be. Ha viszont veszekedés közepette vágja hozzád a dolgot, akkor durvának találom.
2010. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged nem akart, hanem az időpont nem volt a legalkalmasabb a gyerekvállalásra. De pl. én is így születtem. Ráadásul mindenki abortáltatni akart, pl. mindkét nagymamám, az néha zavar, de hát ők sem tudták még akkor, hogy ki lesz abból a kis embrióból :D
2010. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Én is becsusszantam és a fiam is.Legalább tudja, hogy nem kell egyből kétségbe esni és dokihoz rohanni ha becsusszan nekik is egy baba.Nem lehet mindenki tervezett.De annál nagyobb szeretet jár nekik is.Semmi különbséget nem látok.Kicsit mélyebben is bele gondolhatsz, és rájössz, hogy milyen csoda egy gyermek.Ha akartam eleinte, ha nem.
2010. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is becsúsztam :)

Az egyik válaszolónak volt a legnagyobb igaza itt, hogy abban tényleg nincs semmi rossz, aha tudod, hogy becsúsztál, a hangsúly inkább a "körítésen" van.

Hogy veszekedés közben "vágta hozzád", vagy csak egy szimpla beszélgetés közben "derült ki".

2010. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!