Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot? Kibírja ezt...

Adnátok tanácsot? Kibírja ezt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Párom külföldön vállal munkát, 1300 km-re innen! A gond az, hogy csak 3 hetente jön haza és akkor is csak hétvégére! Még nem lakunk együtt, de ha kimenne nagyon jól keresne, kb. 1 millió/hó. Akkor tudnánk lakást venni és elkezdhetnénk a közös életünket! Nagyon szeretjük egymást, de egy hetet lig bírunk ki egymás nélkül! Szerintetek? Ti hogy viselnétek ezt? L/21
2010. máj. 11. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

menj te is

én mennék...

2010. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírja ki, akkor megette a fene. Az én férjem hatezer km-re volt tőlem fél évig, egyszer sem találkoztunk ezidő alatt, de nem okozott törést a kapcsolatunkba. Szerintem ki fogjátok bírni, fel a fejjel. A cél lebegjen a szemetek előtt.
2010. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1000000 /hó ból szerintem lazán futja fapados repjegyre hetente egyszer...
2010. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 évre menne ki körübelül! 3 és fél éve vagyunk együtt! Nem tudok kimenni, mert még tanulok, de nem tudnék mert olyan helyre mennek ahová nem mehetnék ki a viszonyok miatt! őket is őrizni fogják, szóval sajna nem úgy van, hogy hétvégén leugrok hozzá... jah és kb. 18-20 óra az út :(
2010. máj. 11. 20:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem futja, de így áll a szerződésben, hogy 3 hetente, kisbusszal haza :(
2010. máj. 11. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Én bármit feladnék, és vele mennék, mert nagyon szeretem. Sulit kint is lehet folytatni, ha már dolgozol, akkor azt kint is tudsz.

Ha valamilyen oknál fogva nem tudsz kimenni, akkor meg egyszerű: ha igazán szeretitek egymást, akkor a kapcsolatotok bármit kibír!

2010. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Leírom még egyszer... Én is szeretnék vele menni, de ez egyszerűen nem kivitelezhető, sehogy!!! Szóval nekem itthon kell maradnom! Van valakinek tapasztalata a témával kapcsolatban?
2010. máj. 11. 22:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van tapasztalatom!

Férjem katona volt,3 havonta láttam,jegyesek voltunk,mindent elbírt a kapcsolatunk,a pénzből összeházasodtunk,és azóta is boldogan élünk,2 gyermekünk van.Jahh,a megkeresett pénz negyedét eltelefonáltuk:-))

2010. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem mindent kibír. Ha nem igazi, akkor nem. Magatoknak kell tudni, hogyan álltok egymással. Ha közös jövőt terveztek komolyan a lelketek mélyén, akkor kibírja a kapcsolatotok. Nagyon nehéz lesz valóban.
2010. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mi egyetem miatt "váltunk el", előtte két évig voltunk együtt. Most 2-3 hetente találkozunk, vizsgaidőszakban egy hónapig is van, hogy nem látjuk egymást, mivel mire neki kezdődik, nekem végződik s fordítva:-S

Hidd el, egy éve csináljuk, de jobban szeretem mint valaha. Soha egy pillanatra nem törtünk meg, vagy nem gondolkoztunk azon, hogy feladjuk az álmainkat, a közös célokat...neki még van 5 éve nekem még 2. Utána odaköltözöm hozza, aztán kialakul:)

Szerintem lehet csinálni egy olyan távkapcsolatot, aminek látod a végét...ha tudod, hogy X év múlva együtt leszünk. Egymásért csináljuk...az álmainkért:) Baj akkor van, ha az egyik fél elbizonytalanodik, vagy belefárad a dolgokba, esetleg kifele kacsint. Probléma lehet továbbá a féltékenység, a hiszti, a nyafogás és az állandó problémázás valamint a sok fölösleges idegeskedés. Mi megpróbátuk ezeket minimálisra csökkenteni...Kell egy rakás bizalom meg empátia és akkor minden helyben van. No meg tisztelet a másik iránt:)

Huh...ezen kívül meg kell tanulni elfogadni azt, ha másiknak rossz napja van. Továbbá megpróbálni elkerülni a vitákat telefonon és messengeren :P mert azok nem vezetnek sehová:P:)


Ne felejtsd, a cél lebegjen a szemetek előtt! Én belevágnék a mostani tapasztalataimmal. A szerelem sok mindent kibír:) Ne felejtsd a távolság a kis tüzeket eloltja de a nagyokat tovább táplálja!


Sok sikert és kitartást ehhez az időszakhoz!

2o-L

2010. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!