Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "tilos" a szüleivel...

Miért "tilos" a szüleivel találkoznom?

Figyelt kérdés

Kezd idegesiteni a dolog...Mindig ő jön hozzám,heti 3-4 néha 5 éjszaka is nálam alszik,meg nappal nálam van,néha még akkor is mikor nem vagyok otthon,van kulcsa a lakásomhoz.A szülei ismernek,meg a szűkebb rokonság is,voltam többször náluk,meg szüleivel vacsizni,meg diplomaosztón együtt a nagyszülőkkel,ilyenek.Anyukája mindig kérdezget felőlem,hallom a telefonba.

De párom egy jóideje kerüli hogy én menjek ki hozzájuk,idióta kifogásokkal...neki egyszerűbb kocsival bejönni,reggel később kell kelni,apukája fest,rendetlenség van,és hasonló hülyeségek (legnagyobb felfordulásba is láttam már a házat,kutyát se zavarta).

Anyukája aranyos nő,jobbat kivánni se lehet,telefonon szoktunk beszélni,mindig kérdezi miért nem megyek ki én...multkor meglepinek kimentem egy ilyen invitálásra...párom rendesen hisztizett hogy miért nem szoltam,miért a háta mögött...

nem értem...

Szeret,velem van melon kivül álandóan,hosszutávú tervei közt is szerepelek,miattam nem ment el egy jobbanfizető melohelyre,mert akkor 200km lett volna köztünk,nekem meg még itt a suli 1 évig,igy majd együtt jövöre.

De valamiért a szülői házba "tilos" kimennem...

ötlet?

23/N (párom 24)


2010. máj. 13. 07:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd a párod erre csak Ő tudja a választ
2010. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

kérdeztem nem is egyszer,de mindig kitér,szerinte hülyeség,akkor megyek amikor akarok...aztán ha mondom hogy nah akkor holnap én megyek ki inkább,kitalál valamit...

ha meg csak az anyukájának szólok hogy kimennék és én aludnék ott,anyukája örül nekem,ő meg duzzog...

2010. máj. 13. 07:30
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Lehet attol fel, hogy osszebaratkoztok az anyukajaval es olyan dolgokat is megbeszeltek majd, amit esetleg o nem szeretne, vagy szegyell az anyjatol.Vagy talan valami olyan dolog van abban a csaladban, amibe nem szeretne teged beavatni, vagy szegyell elotted(veszekedesek,ivas).Talan olyan titka, amit ha az edesanya neked elmondana, attol fel, hogy elhagynad.Nem tudom, hogy milyen mas oka lehet, hogy nem akar teged kozel engedni a csaladjahoz, de azert jo lenne ezt a dolgot minel elobb tisztazni.Ha szeretitek egymast es jol kijottok, akkor annak nem lehet akadalya, hogy megbeszeljetek.

Remelem sikerul tisztazni.

2010. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Öteletem sincs.Ha neked ez így nem tetszik ne örlődj, mond meg neki hogy vagy elmondja, vagy változtat vagy ennyi volt
2010. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

látszólag mintacsalád csodaszép otthonban,gyakorltilag meg annyira nem,de ezt eddig is tudtam,hozzám "menekült" mindig ha baj volt...

nahmeg én családom ehhez képest semmi,ház tiszta de szegényes,ezeréves kocsival,veszekedős szülőkkel,és ő is tud ezekről...

a "szégyelljünk egymás előtt bármit"-en szerintem már tulléptünk jóideje

ezért nem értem

2010. máj. 13. 07:35
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Ne hajtogasd hogy "nem értem". Mi se értjük és mivel nem simerjük, nem simerünk nem tudunk érdemben hozzászólni.

Ha annyira jól megvagytok akkor ezt meg kell tudnotok beszélni

2010. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem egy "tipikus" párkapcsolati probléma.ezért nem igazán fogsz használható ho9zzászólást olvasni.

egyetlen megoldás a megbeszélés

2010. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy jobban kijössz az anyjával, mint ővele, és ez idegesíti? ( mondjuk úgy: féltékeny )
2010. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Így nem kell utálnod az anyósjelöltet. /A következő kérdés arról szólna, "elvetted" fiacskáját./ Olvasd el, milyen megjegyzéseket írnak az "anyósról".
2010. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nemhinném,hogy annyira bánja,hogy "elveszem a fiacskáját",az "anyós" hatására lóg nálam állandóan,állitja hogy én vagyok az első,akire "rá meri bizni" (előző barátnők nem voltak tul szimpatikusak)
2010. máj. 13. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!