Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám néha vissza hívja a...

Anyám néha vissza hívja a volt csávoját aki bánt minkrt tesóimmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1évig lelki terrorban éltünk és anyám hazudik a férfi miatt.Letagadka, hogy megütött minket és társai.(8-9éves öcsémet is).De ugyanúgy néha itt altatja mostmár hétköznap is mikor énis itthon alszok(18éves vagyok amugy).Holnap megyek el látleletet vetetni, mert tegnap este kaptam két öklöst a férfitől(dirigálni akart volna nekem, mikor csak vendég kissebséghez(azis) tartozó mocskos stilusba.Érdekelne, hogy mittudnék tenni.Ha feljelentem azzal mo változik?Ugyan igy ide fogja hivni anyam az én meg öcséim szenvedésére fittyet hányva amit ez az ember okoz.Anyám letagadja azt is ,hpgy megütött engem.Csak az öcséim tartanak itt.Nem akarom, hogy bajuk essen.Valaki segítsen aki jártas ebbe a témába?!:(

(Magam tartom el hiába kap anyám családit)18(összetört)lány



2017. ápr. 11. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp rendőrség, majd gyámügy. Az öcséid érdeke is. Anyádnak ne szólj semmit, hanem cselekedj.
2017. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elso mondta. Nagyon sajnalom, hogy ilyen helyzetben vagy. De most cselekedned kell. Szoritok neked.
2017. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mégis mittudnék csinálni feljelentésen kivül?Hazudnának.Hiába van nem egy szemtanu(ocseim 14even aluliak, meg a meg 17 eves baratnőm).Anyámnak fontosabb ez a férfi.Nem egyszer gyakorlatilag gratulált neki miután megütött.Ez elégnek számít lát lelethez? [link]

vagy simán rá lehet mondani(9éves öcsém szemtanu volt mikor bevert nekem a férfi) h lefejeltem az ágy sarkát?

2017. ápr. 11. 11:14
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vidd el őket a szüleid környezetéből, hogy normális családhoz vagy nevelőotthonba jussanak, te addig dolgozz, költözz el, szerezz szakmát és ha el tudod tartani őket és ha fontosak neked neveld őket te! Sok sikert!!
2017. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentésen kívűl megvizsgálják az otthonodat, és ha a gyerekek is ezt állítják hogy terror van elviszik őket. Ez a legjobb megoldás most. Bizonyítéknak felveheted telefonra is hogy miként bánnak velük/veled hogy tényleg komolyan vegyék.
2017. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
szia a rendőrsegre kellene menned, hogy eleged van, hogy bantalmaznak.latleletet meg kellene vetetned,amíg el nem múlik, h meglegyen a papír róla.
2017. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

de felhivhatod a gyamügyet is,h bantalmaznak otthon.

csak cselekedni kell, nem hetek hónapok múlva.

2017. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ide be tudsz telefonalni nev nelkül is , h adjanak tanacsot.

2017. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom:( Anyádra sajnos ebben nem számíthatsz csak Te tudod megoldani ezt..ő nem fog kiállni mellettetek ezek szerint.. ez a helyzet rosszabbodhat muszáj lesz valahogy megoldani...a felettem lévők jól írták de ha suliba jársz akár ott is kérhetsz tanácsot az ofőtől!! Ez durva ha a gyámügy megtudja ki is emelhetnek azért nevelőotthonba-ha nem töltötted még be a 18-at- ne kerülj..

drukkolok és írd meg mi a helyzet várjuk itt..! Sok sikert!

2017. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

..ilyenkor a védőnő is jelenti a Gyermekjóléti szolgálatnál-öcséd esetében- ...ha bejelented... csak hát ugye a hercehurca..

Valami ismerősötök nincs akinél meghúzhatod magad?

2017. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!