Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen gyakran alszik...

Nálatok milyen gyakran alszik a lányotok/ fiatok párja? (amennyiben otthon lakik a gyerek)

Figyelt kérdés

Az úgy nem gáz ha mindig csak az egyik fél megy? Ti elfogadnátok hogy mindig a gyereketek párja jön hozzátok de a te gyereked sose megy oda.

Gondolok arra hogy nálatok fürdik, eszik, stb, a ti gyereketek nem kapja ugyan ezt.

A másik családjában nincs semmi olyan ami miatt nem szeretne otthon lenni a gyereketek párja.


2017. ápr. 15. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nagy valószinüsèggel, szeretnek nálatok lenni, vagy mègis van valami ami elriasztja a gyerekedet a párja családjától. Lehet ez kis dolog is mint pl. Szègyenlős ès nem mer ott olyan dolgokat csinálni mint otthon. Vagy negatív tènyező is pl. Túl sokat ceszekednek a szülők
2017. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Az első komoly párkapcsolatomban (6 és fél évig tartott), mindig én mentem páromhoz, pár alkalmat leszámítva. Én nagyon szerettem volna, ha ő is jön többször, de neki az volt a "dilije", hogy csak otthon tud normálisan/kényelmesen aludni. Ebből alapjáraton nem volt probléma, az anyukája a legtündéribb nő a világon; nem bánta, ha néha péntek/szombat ott alszok/eszek vagy fürdök. Persze jól esett volna nekem is, ha párom többször erőlteti meg magát kicsit, de elfogadtam a szituációt anno.


27/N

2017. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek heti hány alkalom/nap fér bele ami anyagilag nem megterhelő egy családnak és még a szívesen látott vendég kategóriába beleesik?
2017. ápr. 15. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a heti 2nap ami èn szerintem bele fèr. 1es válaszoló
2017. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Heti 1-2 alkalommal alszunk együtt. Többnyire én (20N) alszok a barátomnál (21F), mert ők abban a városban laknak, ahol dolgozok (így nekem egyszerűbb onnan menni munkába), valamint gyakran vannak éjszakába nyúló programok ott. Ahol én lakok anyáékkal, ott semmi nincs, mert kis település, így egyszerűbb náluk aludnom. Senki nem bánja.
2017. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Megbeszélés kérdése az egész, bár én nem örülnék, ha minden nap ott aludna nálunk, én korán fekszem, korán kelek, konyhára, fürdőszobára szükségem van
2017. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Unokahúgom kicsi faluban lakik, modern felfogású diplomás közgazdász, de udvarlásban valahogy régimódian alakulnak nála a dolgok. Minden barátja szinte náluk lakott, segített is a ház körüli dolgokban (családi tej termelő gazdaság). Szóval van ahol a pasinak kell járni a lányos házhoz a lányos háznak meg eltartani az udvarlót.
2017. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Sose aludhatott itt a pasim és én sem senkinél. :/

20 /n

2017. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 nem irigyellek...mondjuk csak 20 vagy már lassan aktuális lenne változtatni ezen. Ismertem egy ilyen helyzetben lévő lányt. A város közepi tó partján lévő padon gyakran felfázott.... Oka mi ennek elárulod mit mondanak?
2017. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!