Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma az iskolában pálya választá...

Ma az iskolában pálya választás volt. Mondjam el?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm meg kért hogy maradjak kint vele 2:30ig hogy meg várjuk a barátját. De viszont anyumnak azt hazudtam hogy még pálya választáson vagyok és nem hitte el meg is kérdezte ugye nem csavarogsz? Én azt hazudtam hogy nem hanem még itt vagyunk pálya választáson és hogy 2:30ra jöjjön értem (autóval járok iskolába) és most lelki ismeretfurdalásom van mondjam el? Mert nagyon bánt de félek a reakciójától
2017. ápr. 21. 20:34
 1/6 anonim válasza:
58%
Én is hasonlóan vélekedtem amikor kb olyan idős voltam mint te, de az a baj hogy a régi hazugságok újba kényszerítenek. Magyarul ha egyszer belekezdel nem tudod abba hagyni és egyre égőbb lesz a lebukás szóval érdemes vagy nem belekezdeni vagy hamar abbahagyni.
2017. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Valami olyan pályát válassz, ahol megtanítanak helyesen írni. Ha ez megtörténik, anyukád is biztos megbocsát.
2017. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Mondd el! Nem fogja leharapni a fejedet, viszont megmarad vele a jó viszony, ami fontos.
2017. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Ne mond el
2017. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el. Ha elsőre mérges is lesz, hosszú távon ez a helyes megoldás. Gondolom, lassan el akarnál járni majd ide-oda, buli, barétok stb., és a hazudozással a saját dolgodat nehezíted meg. Ha tudják a szüleid, hogy elmondod nekik, ha van valami, akkor jobban meg fognak bízni benned később is.
2017. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Mondd el. Sikerült kiválasztani a megfelelő pályát? Gondolom nálatok is van kosár-, foci-, röplabda pálya, de ha van tenisz én tuti azt választanám.
2017. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!