Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az egész családomat....

Gyűlölöm az egész családomat. El akarok szökni. Hova menjek?

Figyelt kérdés
Nem nyafogok, tényleg nagyon rossz az itthoni helyzet. Akármilyen teljesen buta vitahelyzet alakul ki mindig a családom "összefog" és én kerülök a másik oldalra. Tényleg akármilyen hülyeség. Elegem van. Sehova nem tudok velük elmenni a kocsiban is csak én rám ordibál mindenki. Én vagyok pofán verve ha meg merek szólalni. Anyám számtalanszor szó szerint elátkozott, mondta hogy nem vagyok a gyereke meg hogy takarodjak itthonról. Ma is megütött teles erőből mert elkiáltottam magam hogy ne zárja az ajtót a kutya lábára. Akkor idemászik nálunk testvérem (aki már férjhez ment) és csak szítja a vitát, adja a többi alá a lovat. Tényleg nem nagy dolog de hosszútávon már annyira ki vannak tőle az idegeim, elveszik teljesen az életkedvemet és mikor túlteszem magam rajta és kicsit jobb kedvem van újrakezdik. Most is beteg volt a kutya (meghalt volna) és vittük kórházba meg hívtunk orvost és sokba került és én voltam lecseszve hogy miattam nincs pénzük. Most is jelenleg is megy a vita rajtam.. és nem hagyják abba, ordítanak és nekem itt bent kell hallgatnom. Folyton fáj a hasam, görcsöl, és minden nap sírok. A szívem is egyre gyakrabban fáj, már több mint egy éve megy ez. Lehet azt hiszitek hogy nyafogok de tényleg nagyon rossz itthon. Apukám néha mellém áll, de akkor őt is teljesen kiutálják testvéremmel, már nem mer megszólalni értem. Mit csináljak? El akarok menni innen.
2017. ápr. 23. 09:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16/L
2017. ápr. 23. 09:23
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Na szép kis apád lehet... és ha kiutálják akkor mi van? lennél te meg apukád, a másik oldalon meg anyád, a testvérieseddel aki nem is lakik már ott. Nagy cucc... Ha annyira szar a helyzet, apukád mi a fenéért nem válik?
2017. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az még nagyobb baj lenne, mert az is miattam lenne.
2017. ápr. 23. 09:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Néha arra gondolok ha megölném magamat mindenkinek könnyebb lenne.. már annyira közel vagyok ehhez.
2017. ápr. 23. 09:27
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Tarts ki, már csak 2 évig kell otthon lenned!
2017. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
barátok/szerelmed/nagyszülők, akikhez pár napig meghúzod magad...? Akkor talán kicsit megnyugodna mindenki...
2017. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Még nagyobb baj lenne.... gondolkozz már kislány. Miért is lenne baj? Mert nem lenne balhé? Mert apukád nem élne olyn nő mellett akinél fél kiállni a saját igazáért? Mert nem terrorizálnának? Sürgősen add fel az olyan ostoba gondolatokat hogy miattad lenne. ehhez a "mindennek én vagyok az oka" gondolkodáshoz egy picit idős vagy már.


Tudod mi lenne a ha megölnéd magad? Mit élne át apukád? Ennyire nem lehetsz kegyetlen hogy ekkora terhet tennél a vállára. A válás meg egy szar házasságban nem tragédia, hanem megkönnyebbülés.

2017. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez borzalom. Ha ketten lesztek apukaddal beszeld meg vele a bajod es kerdezd meg mit kene tenned hogy vegre abba hagyjak ezt a viselkedest. Mit csinal a tesod aki ferjnel van, mit magyaraz? Miert utal igy anyukad? Ne haragudj h ilyet mondok, de sokszor a nem tervezett gyerekek is bűnbakok a csaladban.
2017. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

El is fogsz menni,csak próbálj egy

kicsit úszni az árral,amíg kénytelen

vagy ott lakni velük.Tanulj ezerrel,

olyanná képezd magad ami jól fizet.

Pl.informatikus.Gyorsan eltelnek az évek,Drukkolok neked!

2017. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

9# vagyok.Aki nem offol,és jóakaratból ír azt egyből le kell pontozni? All right! A fotelgirnyók

menjenek a... levesbe.

2017. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!