Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te vennél fel hitelt a saját...

Te vennél fel hitelt a saját nevedre ha a szüleid kérnének rá? (5 millió forintot)

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem semmi esetre sem.
2017. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Hacsak nem lakashitel és az én nevemen lesz a lakás, vagy én leszek a haszonelvezo
2017. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem! Senki miatt nem vennék fel,még magam miatt sem. És ha neadjisten meghalnak a szülők,vagy nem tudják fizetni,akkor nyöghetem a hitelüket évekig.
2017. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

nem


24F

2017. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor, ha tudom, hogy a törlesztöt akkor is tudom és akarom fizetni, ha ök nem tudják fizetni.

Azért még is csak a szüleim, és szerintem ök is megtennék értem ezt.

2017. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Biztos hogy nem. A saját nevemre se szeretnék, nemhogy máséra. Az exem anyja találta ki, hogy majd a fia nevére vesz fel hitelt, mert azt a 8at ami az ő nevén van nem bírja fizetni.

Az én szüleim soha nem hoznának engem ilyen helyzetbe.

2017. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem, és nem is kérnének ilyent.
2017. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 acelsziv ***** válasza:
86%
Semmiképp. Ez hatalmas összeg és nyögheted vagy 20 évig. Mert az ilyen szülő csak addig vállal felelősséget amíg a pénzt meg nem kapja.
2017. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Lehetséges, attól függ, hogy mire kellene a pénz..

Ha pl nagyon drága műtétre, akkor esetleg.

2017. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Én megértem,hogy a szülőkről van szó, de akkor sem vennék fel az ő nevükre hitelt.Főleg nem ilyen sok pénzt.

Ha nekik nem ad hitelt a bank, akkor annak oka lehet, semmiképp se vedd fel.

Láttam már több ilyen esetet, ahol még jó kapcsolat is volt, és a hitelt is fizették egy ideig.Aztán egyszer csak abbahagyták a hitel fizetését és teljesen elfordultak a gyerekükről..Ő meg még évekig nyögte a tartozást..Ahelyett, hogy a saját kis életét rendezte volna,a fél fizuja elment minden hónapban a szülei hitelére..

Szerintem ne vedd fel bármennyire is kérnek rá.

Ha nekik kell az a pénz,akkor vegyék fel ők.Ha meg nem ad nekik a bank, akkor mint írtam, annak jó oka van.

Én úgy gondolom, hogy egy szülőnek nem is lenne szabad ilyet kérnie egy gyerekétől.

Ha már segíteni nem tudja, legalább ne húzza le a mélybe saját maga mellé szerencsétlent.

Szóval egyértelműen nem.Nagy nem.

2017. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!